Нова серія проекторів Epson EB-S6/X6/W6

474

Компанія Epson оголосила про випуск моделей Epson EB-S6, EB-X6 і EB-W6 – лінійки високоякісних проекторів з рівнем яскравості до 2200 люмен.

Нові проектори універсальні – вони призначені для забезпечення більшості типових завдань з проведення презентацій в офісах, школах та інших організаціях.

Модель EB-W6 має також підтримку дозвіл WXGA, що дозволяє використовувати проектор з широкоекранними ноутбуками.

Моделі EB-S6 і EB-X6 мають підвищену яскравість зображення 2200 люмен і рівень контрастності 2000:1 для дозволів SVGA і XGA відповідно. Автоматична корекція трапецеідального спотворення в моделях EB-X6 і EB W6 дозволяє автоматично регулювати кут і діапазон проектування. Підтримка дозволу WXGA в проекторі EB-W6 дозволяє розширити площу екрану на 30% і ефективно використовувати цю модель спільно з широкоекранними ноутбуками і інтерактивними дошками в навчальних класах.

Технологія Epson 3LCD і оригінальна лампа Epson E-TORL дозволяють проектувати мультимедійні презентації або навчальні фільми з максимально точною передачею кольорів, високою яскравістю в приміщеннях будь-якої освітленості, забезпечуючи краще сприйняття матеріалу для аудиторії і додатковий успіх для презентатора.

Безліч функцій, реалізованих у Epson EB-S6, EB-X6 і EB-W6, зменшують час підготовки до презентації і роблять роботу з проекторами максимально зручною. Ці проектори одні з найшвидших на ринку: функція швидкого запуску скорочує час прогріву всього до 5 секунд. А функція моментального включення/відключення живлення, яку в пристроях даного сегмента реалізує тільки Epson, дозволяє увімкнути або вимкнути проектор, просто приєднавши або від’єднавши кабель.

Всі три проектора нової лінійки мають легке USB-підключення. Ця технологія дозволяє моментально відображати вміст презентації при підключенні проектора через USB-інтерфейс – без попередньої настройки, без необхідності у використанні RGB-кабелів. Модель EB-W6 сумісна з інтерфейсами HDMI, USB і SD картами.

Для показу слайдів і застосування функцій масштабування презентатор може скористатися зручним дистанційним управлінням.

Рекомендовані ціни на нові проектори складуть: Epson EB-S6 – 18,8 тис. рублів, Epson EB-X6 – 27,5 тис. рублів, Epson EB-W6 – 35 тис. рублів.