Копія Samsung Galaxy S10 Plus

12-20-2019

Копия Samsung Galaxy S10 Plus
Оперативна пам’ять 6 Гб що цілком вистачить навіть на самі вимогливі додаток або гри. Одна з них отримає потрійну основну камеру, вбудований в екран ультразвуковий сканер відбитків пальців, підтримку швидкої зарядки, повноцінний 3D – сканер особи, а також ряд інших особливостей. Проблема в тому, що коштувати апарат буде дуже багато, але вихід із ситуації є. Є підтримка високошвидкісної передачі інформації 4G LTE. Навіщо переплачувати, коли можливо придбати теж саме, але дешевше . Новий примірник як і оригінал володіє лише однією сім картою і 4 х ядерним процесором МТК. Копія зроблена дійсно хороша якість в унікальному корпусі з використанням високоякісного комплектуючи. Дисплей смартфона склав 6, 4 дюйма краю ліворуч і праворуч закругленні як в оригіналі. Стандартний Комплект поставки: смартфон, акумулятор (вбудований), гарнітура (навушники), USB кабель, зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон 1 рік, коробка як в оригіналі. Також хочемо вам порекомендувати купить копию Samsung Galaxy S10 Plus

Проте можна не сумніватися, що рано чи пізно в Піднебесній буде випущена більш – менш точна репліка флагмана. Він практично не відрізняється від оригіналу ні зовні, ні швидкістю і якістю роботи. Металевий корпус з пластиковими вставками, безрамковий екран, подвійна камера – репліка повністю повторює брендовий модель. Точна репліка Самсунг С9 показує відмінні результати при перевірці продуктивності Antutu – нітрохи не гірше, ніж в оригінальної моделі. Стандартний Комплект по ставки: смартфон, акумулятор (вбудований), гарнітура (навушники), USB кабель, зарядний. Може здатися, що комусь вдалося дістати. Може здатися, що комусь вдалося дістати пристрій задовго до прем’єри, але це просто непогано зроблена копія, заснована на чутках. Скоро можна придбати точну копію. Продаж, пошук, постачальники і магазини. Новий дизайн, інфініті про дисплей, потрійна камера.

Стильний корпус з металевою рамкою і захищеним склом Gorilla Glass. Яскравий над-чіткий дисплей із зігнутим дисплеєм.
Телефотографування камера Ширококутна камера Ультра широкопрофільна камера. Імерсійний екран з повним зануренням при перегляді. Другий модуль використовується для визначення глибини різкості, що дозволяє робити селфі з розмиванням заднього фону.