Ігрова клавіатура Logitech G13 з вбудованою памяттю і настроюваної підсвічуванням

489

Компанія Logitech представила вдосконалену клавіатуру Logitech G13 — гібридну ігрову клавіатуру, покликану доповнити звичайну клавіатуру і мишу Logitech.

Контурний дизайн, що забезпечує максимальний комфорт, відповідає анатомії кистей рук; м’які, увігнуті клавіші легко знайти на дотик. Три ігрових режиму, 25 програмованих клавіш і програмований аналоговий джойстик забезпечують G13 до 87 способів управління грою (необхідна установка програмного забезпечення). Ви легко зможете налаштувати профілі клавіш для ваших улюблених ігор, а також створювати макрокоманди на ходу, не перериваючи ігровий процес.

Є і ще одна тактична перевага: РК-панель GamePanel розміром 160х43 пікселя відображає актуальні ігрові дані, системну інформацію і навіть повідомлення від інших гравців.

Клавіатура G13 оснащена підсвічуванням клавіш, спрощує пошук потрібних клавіш в умовах поганої освітленості або повної відсутності світла. Колір підсвічування можна вибрати із сотень різних варіантів, тому ваша клавіатура буде виглядати в точності так, як ви хочете.

Ігрова клавіатура оснащена вбудованою пам’яттю, що дозволяє зберігати до п’яти готових до використання профілів. Клавіатура G13 також супроводжується заздалегідь заданими налаштуваннями для безлічі популярних ігор, таких як World of Warcraft: Burning Crusade, Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, Call of Duty 4: Modern Warfare, а також багатьох інших.

Вага і стратегічне розташування ніжок клавіатуру G13 роблять її стабільною і стійкою в процесі гри.
Очікується, що удосконалена ігрова клавіатура Logitech G13 надійде в продаж у Європі в грудні за роздрібною ціною 90 євро.