Transcend представив цифрову фоторамку з сенсорним інтерфейсом

421

Компанія Transcend Information представила нове доповнення до своєї успішної серії цифрових фоторамок – Transcend PF810.

Transcend PF810, з глянсовим чорним корпусом, інкрустованим стразами, оснащена дисплеєм і інтуїтивним сенсорним інтерфейсом з LED-підсвіткою, стане елегантним доповненням до інтер’єру в будинку або офісі. Фоторамка Transcend PF81 оснащена 8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 800×600 пікселів (4:3) і 2 Гб флеш-пам’яті, що дозволить завантажувати цілі фотоальбоми і переглядати їх на екрані без необхідності використовувати карту пам’яті.

Transcend PF810 підтримує найбільш часто використовуються в цифрових камерах формати зображень JPG і BMP. Користувачі можуть вивести на екран не тільки один знімок, але і переглядати колекцію в режимі слайдшоу. Файл-менеджер показує знімки у вигляді ескізів. На борту фоторамки знаходиться датчик положення в просторі (AOS, Automatic Orientation Sensor), який має знімок на екрані в зручній для глядача орієнтації. Крім того, Transcend PF810 включає технологію інтелектуальної обробки кольорів NaturaTone і надає на вибір кілька колірних профайлів. Технологія робить знімки більш натуральними і живими.

Transcend PF810 спроектована як повноцінний мультимедійний пристрій, який не тільки відображає фотографії, але і вміє програвати відеоролики, кліпи, MP3-програми і навіть оснащена приймачем FM-радіо. Користувачі можуть слухати музику, вибираючи між аудиоколлекцией і радіоефіром, і переглядати фотографії одночасно. До того ж, фоторамка має USB-хост коннектором і вміє відтворювати вміст підключеної флешки.

Мультифункціональна фоторамка Transcend PF810 завдяки комбінації елегантного дизайну разом з корисними додатковими функціями, такими як будильник, FM-радіо і цифровий календар, підходить в якості сучасного елемента інтер’єру для дому або офісу.