Де застосовується пелетні пальник.

1-23-2018

Де застосовується пелетні пальник.
Сьогодні пелетні пальник купити багато вирішують не стільки тому, що це біопаливо, що не приносить шкоди навколишньому середовищу. Екологічність, безперечно, має значення, але основна перевага таких установок – в економії, яку вони приносять. Якщо вам необхідно знизити витрати на обігрів приміщення, але купувати новий котел буде дорого, то можна просто переобладнати старий, тим паче що пелетні пальник ціна досить демократична. А її використання вигідно як в житлових будинках, так і на виробничих потужностях. Раніше використовувалася така пальник для пеллетного котла, але тепер все більше людей переходить на новий вид палива. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пеллетная горелка цена Украина.
Тому застосовуються в даний час пальника на пелети з метою переоснащення застарілих котельних установок під використання нових видів твердого палива. На процес монтажу йде всього кілька годин, а установка може окупитися вже через кілька місяців. Від того, яка пелетні пальник ціна, залежить і те, як швидко вона окупається. Можна більш дешеві пелетні пальник купити, але при низькій потужності термін окупності зростає.
Гранульного пальника ECO-Palnik UNI (потужність 17-500 кВт) оснащені повною автоматизацією запалювання, гасіння, очищення і можуть монтуватися в котли більшості марок. Перевага полягає в економічному споживанні електроенергії. Саме тому навіть якщо на пальник на пеллетах ціна трохи вище, ніж на інші, краще трохи переплатити і помітно заощадити надалі. Застосування нового методу управління Fuzzy Logic дозволяє економити до 20% палива. Оскільки 1 м3 пелет дорівнює масі 600-700 кілограмів.