АСК-Капитал

8-1-2017

+Команда АСК-Капітал – це колектив фахівців високого рівня, які спеціалізуються на наданні бухгалтерських, аудиторських та юридичних послуг малому та середньому бізнесу. Ми допоможемо зареєструвати Вашу фірму або зареєструємо Вас в якості ІП. У нашій спеціалізації: для тов надання послуг – бухгалтерське обслуговування Вашого бізнесу. що надасть Вам можливість зосередитися на веденні основних справ, не відволікаючись на рутинну роботу по складанню бухгалтерської та податкової звітності. Детальніше на http://www.buh-us.ru/.
ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ АСК-КАПІТАЛ
Індивідуальний підхід. За роки роботи у сфері надання бухгалтерських послуг тов та вп компанія АСК-Капітал розробила фірмовий стиль співробітництва зі своїми Клієнтами. У його основу ліг принцип персонального підходу до кожного клієнта. Ми поважаємо і цінуємо кожного нашого клієнта і зробимо все можливе, щоб захистити Ваш бізнес від ймовірних податкових і фінансових ризиків.
Бухгалтерські послуги для іп виконуються в суворій конфіденційності, при отриманої в ході співробітництва інформації. Ми гарантуємо, що дані, які Ви надасте нашим фахівцям, не підлягають розголошенню.