Який інтернет підійде для будинку.

4-2-2019

Який інтернет підійде для будинку.

Роутер (маршрутизатор) – це пристрій, який отримує інтернет і роздає його іншим пристроям будинку – комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, телефонів та ін. Роздавати він може по кабелю і по Wi – Fi бездротовому з’єднанню. Але цього я вам робити не раджу, тому дуже легко заплутатися, забити голову і купити дорогу іграшку напхану, по суті, непотрібними вам функціями. Ця стаття якраз допоможе розібратися що до чого. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі бесплатное подключение ЛНР.
Крім цього, існує ряд специфічних вимог вже по спрямованості використання — високошвидкісна робота з торрентами, можливість встановлення додаткових антен та інше. Під швидкістю роутера зазвичай мається на увазі максимальна теоретична швидкість вай – фай інтерфейсу. Вказується, наприклад, так: 150 Мбіт/ с. Мбіт/ с по бездротовому інтерфейсу. Цієї швидкості роутеру достатньо практично для всіх домашніх завдань. І, природно, ваш ноутбук також має вміти працювати з такою швидкістю. В характеристиках вказують швидкість LAN – портів, т.
Як правило, вдома це абсолютно ні до чого, особливо, якщо ви не перегоняете сотні гігабайт між своїми пристроями по кабелю. Є ще одна дуже важлива характеристика, яку ви не дізнаєтеся з картки товару – це реальна швидкість інтернет – з’єднання. Проблема полягає в тому, що багато роутери ріжуть швидкість. Буде, в кращому випадку, 95Мбит і це нормально. Отримати максимум можна тільки підключивши інтернет безпосередньо до комп’ютера без маршрутизатора.