Якою повинна бути сходи в будинку.

11-19-2018

Якою повинна бути сходи в будинку.

Сходи в приватному будинку повинна бути красивою, стильною, надійною і довговічною, а також зручною для підйому всім членам сім’ї. Розрахувати зручний кут нахилу драбини, щоб з комфортом пересуватися по ній, необхідно при складанні планування будинку, так можна уникнути серйозних помилок і не думати потім над їх усуненням. Але буває так, що потреба в сходах з’являється вже побудованому будинку, тоді, враховуючи площу і кут нахилу, потрібно підбирати маршову або кручені сходи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кованая лестница волгоград.
Кут вище 40° буде не зовсім зручним для дітей і осіб похилого віку. Щоб сходова конструкція була найбільш комфортною, потрібно правильно вирахувати ширину і висоту сходинок. Так, середній крок людини становить 63 см, крок вгору вдвічі менше, тому найкращим варіантом вважається, коли ступенів непарна кількість, т. найчастіше людині зручніше закінчувати пересування по сходах тією ногою, з якої починався рух.
Щоб уникнути зайвих витрат і не вдаватися до допомоги проектувальника, цілком можна самостійно провести необхідні розрахунки. Необхідно взяти аркуш паперу і накреслити прямокутний трикутник, де один катет – це відстань, відведеній під майбутню сходи, вертикальна – це висота від підлоги до верхнього поверху, де буде закінчуватися сходи, а довжиною самої сходи буде гіпотенуза. Нижній гострий кут і буде кутом підйому сходів. Якщо такий кут у Вас і вийшов, то можна вже розраховувати кількість східців.