Як заправити картридж

9-7-2019

Как заправить картридж
У роботі використовуються тільки оригінальні комплектуючі сертифіковані витратні матеріали фірми Static Control Components. Технічний персонал – дипломовані фахівці, що мають багатий досвід в ремонті і заправці всіх видів друкуючих пристроїв.
Також хочемо вам порекомендувати заправка картриджів київ
Процес заправки та відновлення картриджів складається з кількох етапів і супроводжується суворим технологічним контролем. На час виконання робіт клієнту надається можливість користуватися картриджами і пристроями з обмінного фонду. Робота здійснюється протягом одного дня з моменту надходження заявки. Діє безкоштовна кур’єрська служба доставки.
Якщо ви в пошуку відповіді на питання, як же самостійно заправити картридж, тому що хочете оцінити свої сили у новій справі, то ця стаття для вас. Якщо вам набридло регулярно оплачувати послуги фахівця і ви хочете отримати пораду, як самому заправити картридж, так і в цілому – як зробити це правильно, як заправляти картридж кольоровий або чорний, щоб не зашкодити якості друку і не зламати випадково принтер, то читайте, швидше за все стаття вам також буде корисна.
У деяких картриджах є така особливість – суміщені резервуар і друкуюча головка. Багато хто вважає це перевагою, тому як у разі невдалої самостійної заправки, можна утилізувати картридж і встановити новий. Під час консультації про заправку картриджів, майстер обов’язково підкреслить відмінність у конструкції кольорових і монохромних картриджі. Монохромні картриджі мають резервуар з губкою. В даному випадку правильно заправити картридж для принтера є можливим, якщо заклеїти скотчем отвори, крім того, яке знаходиться на верхній кришці. Саме через нього і потрібно вводити чорнило. Головне робити це повільно, з використанням шприца, роблячи паузи і чекаючи, фарба в достатньому обсязі вбереться в губку.
Першим ділом знімаємо з картриджа кришку.
Там ви побачите три отвори різних кольорів. Два з них потрібно заклеїти скотчем, одне залишити.
Підбираємо шприц потрібно кольору до отвору, яке залишили незаклеенным і заливаємо туди фарбу.
Повторюємо дію для інших квітів.
Після заправки обов’язково видаліть весь скотч, поверніть кришку на місце і закріпіть.
Якщо ви проводите заправку часто, те має сенс купити тримач для картриджа. Це відчутно заощадить вам час, тому як процедуру зі скотчем не потрібно буде виконувати, зважаючи на наявність спеціальних затискачів.
Запам’ятайте: заправляти картридж коштувати у ванній кімнаті або на кухні, тому що ви безсумнівно вымажете робочі поверхні фарбою. Наші менеджер зв’яжеться з Вами. Наші менеджер зв’яжеться з Вами.