Як вибрати жіночий гольф

3-30-2020

not found
Водолазка (так його називають гольф або бадлон) – взагалі – то це звичайний светр, який всього лише облягає вашу шию, довгим, вузьким, коміром. Назва сама по собі досить не звичайна.
Також хочемо вам порекомендувати https://provenceshop.com.ua/
ХІХ столітті і твердо вп’явся в російську багатий словниковий світ. Так що ж сталося в ці ХІХ століття, а ось що. Як ви знаєте дайвера (водолази) поринають глибоко в воду і щоб там не замерзнути потребують теплою, захисному одязі. Ось саме водолазка і прийшла до них на допомогу, вона легко одягалася під костюм водолаза і при всьому цьому, зігрівала його. Саме ця довга горловина, збиралася в кілька разів і захищала людину, як від холоду, так і від металевого корпусу, скафандра.
Вже на початку ХХ століття, в водолазці і льотчики літали. Все та ж горловина захищала і їх від холодно вітру. Вони носили їх під свої шкіряні куртки. Пізніше, вже самі авіатори, почали носити модні і в повсякденному житті, одягаючи їх під піджак або просто так з класичними брюками. А так само наші діди, захищали батьківщину саме в водолазках.
І навіть група, носили цей тонкий светр і надали йому більше елегантності, за рахунок цього він став дуже популярним серед чоловіків. А ось у жінок, водолазку пропагувала Твіггі, вона одягала светр з міні – спідницею.
Водолазка і досі залишилася елементом суворої, ділового одягу. У країнах СНД та за її межами їх носять, як чоловіків, так і жінки.
Цей універсальний светр, став нагальним атрибутом кожного гардеробу, його носять, як дорослі, так і діти. Надягають під спортивний одяг та під строгі піджаки.
Ніколи не носіть сумки в літній сезон, навіть якщо це модель без рукавів. Саме горло буде потіти і смажити. А ось в холодну пору, обов’язково одягайте, піднімайте воріт і насолоджуватися природою в зимові дні.
Водолазка підійде до будь-яких видів брюк, вони можуть бути широкими, а можуть спокійно облягати ваші ноги. Поєднання легінсів і водолазки, можна виправити спідницею будь-якого стилю (наприклад, спідниця – олівець або тюльпан). У вас ділова зустріч, діловий костюм, з водолазкою, дуже добре і суворо дивиться, а так само врятує вас від прохолодної погоди. Ми перевіримо помилку і виправити її.