Як вибрати Серверні

3-23-2019

Как выбрать Серверные
В даний час робота сучасного підприємства будь-якого рівня нерозривно пов’язана з інформаційними технологіями і телекомунікацій. Це неодмінна умова для ведення сучасного бізнесу. З допомогою комп’ютера та інтернету ми ведемо бухгалтерський облік, здійснюємо планування і контроль роботи компанії. Практично кожне підприємство (велике і мале) має власну внутрішню комп’ютерну мережу і сервер. І навіть страшно уявити, що невеликий стрибок напруги в мережі здатний вивести з ладу цей налагоджений механізм управління, зупинивши роботу підприємства і принісши чималий матеріальний збиток. Джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням On – line типу є найкращим варіантом ДБЖ для справної і безперебійної роботи серверів і комп’ютерів, а відповідно і стабільної роботи Вашого підприємства. Моделі джерел безперебійного живлення перерахованих вище виробників, широко представлені в каталозі магазину Вольт. Яким має бути ДБЖ для серверного обладнання, розглянемо на прикладі найбільш популярної та досить затребуваною моделі джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням, що працює в режимі «ON – LINE» від торгової марки RUCELF – ДБЖ RUCELF UPO – II (друге покоління безперебійників ТМ RUCELF).
Також хочемо вам порекомендувати

Mercedes показав оновлений А-клас

0
Mercedes-Benz представив офіційні фотографії рестайлінгового А-класу. Оновлена модель вже в самому найближчому майбутньому надійде в продаж, хоча її ціна, як і раніше не відома. Mercedes показав оновлений А-клас

Телефони

Samsung представив спортивний телефон для любителів активного відпочинку

0
Samsung Electronics представив новий пило-волого захищений протиударний апарат B2700, створений для любителів активного відпочинку. Samsung B2700 замінить в модельному ряді компанії мобільний телефон М110, також виконаний в пило - і волого захищеному корпусі.

Аудіо/Відео

Samsung S3: російська премєра «захоплюючого» плеєра

0
Компанія Samsung представила на російському ринку стильний і оригінальний плеєр S3. Новинка гарантує високу якість відтворення звуку, а вдосконалені форм-фактор забезпечить найбільш комфортний захоплення.