Як вибрати Серверні

3-23-2019

Как выбрать Серверные
В даний час робота сучасного підприємства будь-якого рівня нерозривно пов’язана з інформаційними технологіями і телекомунікацій. Це неодмінна умова для ведення сучасного бізнесу. З допомогою комп’ютера та інтернету ми ведемо бухгалтерський облік, здійснюємо планування і контроль роботи компанії. Практично кожне підприємство (велике і мале) має власну внутрішню комп’ютерну мережу і сервер. І навіть страшно уявити, що невеликий стрибок напруги в мережі здатний вивести з ладу цей налагоджений механізм управління, зупинивши роботу підприємства і принісши чималий матеріальний збиток. Джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням On – line типу є найкращим варіантом ДБЖ для справної і безперебійної роботи серверів і комп’ютерів, а відповідно і стабільної роботи Вашого підприємства. Моделі джерел безперебійного живлення перерахованих вище виробників, широко представлені в каталозі магазину Вольт. Яким має бути ДБЖ для серверного обладнання, розглянемо на прикладі найбільш популярної та досить затребуваною моделі джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням, що працює в режимі «ON – LINE» від торгової марки RUCELF – ДБЖ RUCELF UPO – II (друге покоління безперебійників ТМ RUCELF).
Також хочемо вам порекомендувати

Фотографи впіймали прототип Suzuki Kizashi

0
Японська автомобілебудівна компанія Suzuki представила в минулому році цілу лінійку концептів Kizashi. Останній концепт-кар з цієї серії, премєра якого відбулася на мотор-шоу в Нью-Йорку в 2008 році, є прототипом серійної версії моделі.

Телефони

Samsung та Adidas представили спільний телефон

0
Компанія Samsung Electronics і компанія Adidas оголосили про початок стратегічного партнерства і представили перший спільний проект - мобільний телефон miCoach, що можна перевести як «Мій тренер». Samsung та Adidas представили спільний телефон

Аудіо/Відео

Philips представив функціональну мікросистему MCD179

0
Компанія Philips представила на російському ринку стильного і функціональну мікросистему MCD179 з можливістю відтворення безлічі цифрових форматів: DVD, DivX, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD-RW, CD і JPEG.