Як вибрати Серверні

3-23-2019

Как выбрать Серверные
В даний час робота сучасного підприємства будь-якого рівня нерозривно пов’язана з інформаційними технологіями і телекомунікацій. Це неодмінна умова для ведення сучасного бізнесу. З допомогою комп’ютера та інтернету ми ведемо бухгалтерський облік, здійснюємо планування і контроль роботи компанії. Практично кожне підприємство (велике і мале) має власну внутрішню комп’ютерну мережу і сервер. І навіть страшно уявити, що невеликий стрибок напруги в мережі здатний вивести з ладу цей налагоджений механізм управління, зупинивши роботу підприємства і принісши чималий матеріальний збиток. Джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням On – line типу є найкращим варіантом ДБЖ для справної і безперебійної роботи серверів і комп’ютерів, а відповідно і стабільної роботи Вашого підприємства. Моделі джерел безперебійного живлення перерахованих вище виробників, широко представлені в каталозі магазину Вольт. Яким має бути ДБЖ для серверного обладнання, розглянемо на прикладі найбільш популярної та досить затребуваною моделі джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням, що працює в режимі «ON – LINE» від торгової марки RUCELF – ДБЖ RUCELF UPO – II (друге покоління безперебійників ТМ RUCELF).
Також хочемо вам порекомендувати

Kia показала новий Forte

0
Kia представила перші офіційні фотографії нової моделі під назвою Forte, яка приходить на зміну Cerato (в США продається як Spectra). Треба зазначити, що Kia Forte має гідну зовнішність, яка зроблена в стилі концепту Koup.

Телефони

Philips випустив телефони за 1,5 тис. руб

0
Компанія Philips представила нові бюджетні телефони Philips 198 і 199. Philips випустив телефони за 1,5 тис. руб Philips випустив телефони за 1,5 тис. руб Ці моделі поставляються в чорному, чорно-білому оформленні.

Аудіо/Відео

Philips представив функціональну мікросистему MCD179

0
Компанія Philips представила на російському ринку стильного і функціональну мікросистему MCD179 з можливістю відтворення безлічі цифрових форматів: DVD, DivX, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD-RW, CD і JPEG.