Як вибрати для прослуховування радіо

1-21-2018

З вибором музики проблем немає ні в кого: завдяки безлічі різнопланових радіостанцій тепер можна слухати тільки ту музику, яка дійсно надихає або розслабляє, або включає активність — потрібне підкреслити. Але настільки широкий вибір інтернет-радіо і стає проблемою. Нові радіостанції з’являються як гриби після дощу, і щоб не упустити цікавих новинок і слухати радіо онлайн тільки найактуальніше і трендові, варто частіше переглядати відповідні рейтинги та огляди.Пропоную почитати радіо bloger.fm онлайн

Огляд онлайн-радіо: що вибрати
За веселим настроєм далеко ходити не потрібно — досить включити «Гумор FM». Тут жарти і приколи розбавлені легкої поп-музикою. Якщо є бажання слухати світові хіти класичних поп-корольов зразок Мадонни і Джей Ло, варто послухати «Радіо Карнавал». Бути в тренді, першими дізнаватися нові зарубіжні та вітчизняні хіти та актуальні новини легко з Chocolate Radio, розрахованого на молодіжну аудиторію.рекомендую послухати класична музика безкоштовно

Для любителів хіп-хопу є, виявляється, навіть цілий напрям — хіп-хоп радіо, тут можна виділити радіостанції Hip-Hop Request, HIP-HOP Barada, TrueHipHop.FM.

Молодим батькам полегшити життя допоможе дитяче радіо. Малюкам так подобаються дитячі пісеньки з улюблених мультфільмів. Розважити чадо допоможуть радіостанції KIDS HITS, «Поляна казок», «Радіо KIDS FM» та інші.

Цінителям клубної музики — сюди: DanceRadio, Radio Klab FM, EDM Radio, Discover Trance Radio, STR FM — суцільні треки, біти, новинки, електронні експерименти і тонни енергії.
Для прихильників класичної інструментальної музики працюють прекрасні радіостанції Swiss Internet Radio Classical і myRadio.ua, де немає ніякої реклами, а також Venice Classic Radio.