Як відкрити свій автосервіс.

4-25-2018

Як відкрити свій автосервіс.
Для багатьох людей ремонт власного автомобіля – це велика проблема. Більшість автолюбителів готові платити будь-які гроші, щоб не займатися ремонтом двигуна або КПП. Що і говорити, якщо 7 з 10 власників авто поїдуть міняти масло на СТО. І це незважаючи на те, що така робота займає не більше 20-30 хвилин. Чому б цим не скористатися. Можна відкрити свій бізнес автосервіс і відмінно заробляти. Головне – мати під рукою бізнес-план автосервісу і непогано розбиратися в цьому напрямку. Але з чого почати? Як правильно відкрити автосервіс? Яким аспектам приділити особливу увагу? Поговоримо про все по порядку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі шиномонтажное оборудование ЕвроСТО.NET.
Невелика мережа СТО. Щоб «розкрутити» такий бізнес-план СТО, варто готуватися до істотних капіталовкладень. Основні кошти підуть на рекламу, просування нового бренду, залучення нових клієнтів і так далі. При цьому набагато перспективніше «розкручуватися» у великих містах, де ще немає відомих «мережевих» брендів. Незалежний автосервіс по франчайзингу. Є думка, що при такому виді діяльності витрати будуть мінімальні.
Зовсім ні – ви повинні бути готові до певних вкладень. Як правило, сервіси-франчайзі користуються великою популярністю у гостонаселенных містах. Як показує практика та досвід великої кількості успішних підприємців – найбільш правильний, економний і найменш трудомісткий варіант – взяти готовий збірний комплект автосервісу з сендвіч панелей за типовим проектом. Знадобиться якісний проект автосервісу, який повинен бути погоджений місцевою адміністрацією. В цьому випадку витрати будуть набагато нижче.