Як стежити за своїм обличчям.

1-11-2019

Як стежити за своїм обличчям.

Багато чого про людину можна сказати, дивлячись на його обличчя. Воно красномовно розповість про вас, вашому способі життя та ставлення до себе, про те, скільки годин на добу ви спите, що п’єте і їсте, чим займаєтеся і наскільки любите себе. Шкіра захищає нас від найширшого спектру зовнішніх впливів, бере участь у процесах тканинного дихання, тепло – і вологообміну. Це рецептивное полі різних видів поверхневої чутливості. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі глубокая чистка лица.
А безпосередньо шкіра обличчя постійно відкрита, на неї впливають морози і літню спеку, різкі перепади температури навколишнього середовища, вітер, інтенсивне ультрафіолетове опромінення. Ось чому догляд за шкірою обличчя повинен бути не від випадку до випадку, а важливим щоденним ритуалом. Для початку, варто розібратися в собі, у своїй анатомії, фізіології, визначити можливі ризики і що необхідно вашому організму. Перше і, можливо, головне, на що варто звернути увагу – це тип шкіри. Тільки визначивши його, ви зможете правильно доглядати за шкірою обличчя.
Дерматокосметологи виділяють три основних типи: жирну, суху і нормальну. В окремі категорії потрапляють комбінована і вікова. Найбільш проблемною вважається жирна шкіра, її власники схильні до утворення вугрів, прищів, вугрів. Все пояснюється гіперфункцією сальних залоз, схильністю до закупорки пір. У молодому віці цей тип вимагає особливої уваги з віком, нормалізується робота сальних залоз. Навпаки, суха шкіра з віком приносить своїй власниці все більше проблем.