Як полагодити телевізор

3-6-2021
Як полагодити телевізор

Ремонт телевізора своїми руками справа відповідальна, так як на сьогоднішній день на ринку представлена велика кількість різних моделей (жк, лсд, кінескопні), кожна з яких має свої технологічні особливості. Також хочемо вам порекомендувати Ремонт телевизоров Харьков за кращою ціною.. Тому підхід до кожного виду тв індивідуальний в деяких випадках будуть потрібні спеціальні навички (знання електроніки, досвід роботи з паяльною станцією).

 

Перш ніж приступити до ремонту телевізійної техніки, необхідно з’ясувати причину неполадки.

Найпоширеніші проблеми:

Слід знати, що якщо при візуальному огляді телевізійної техніки буде виявлено потемніння плати або розрив елементів, то відразу приступати до заміни деталей не рекомендується. Так як такі фактори вказують на коротке замикання, яке могло статися в іншому відділі телевізора. Тому якщо не усунути причину замикання, а просто змінити вийшли з ладу елементи, то ситуація повториться.

Для ремонту телевізійного обладнання можуть знадобитися наступні інструменти і техніка:

З багатьма неполадками рідкокристалічних екранів можна цілком впоратися самостійно. Але слід знати, що ці екрани вимагає до себе більш дбайливого поводження, ніж наприклад, кінескопні телевізори.

Насамперед користувачеві необхідно вивчити інструкцію своєї моделі, і тільки після цього приступати ремонту lcd або led екрану. Слід знати, що у lcd телевізорів підсвічування здійснюється за допомогою флуоресцентних лампочок, а на лід використовуються світлодіоди.

Можливо, телевізор не функціонує через відсутність живлення, щоб це перевірити, потрібно виконати наступні дії:

Після того як несправний світильник буде виявлений, необхідно його замінити. Ця процедура повинна виконуватися максимально акуратно. У більшості випадках лампу можна дістати навіть, не витягуючи матрицю – потрібно відсунути елементи захисту і дістати перегорілу деталь за допомогою паяльної станції. Потім таким же способом встановлюється нова лампа, важливе правило-нова лампа повинна бути повністю ідентична старій.

Ще однією поширеною проблемою таких моделей є пошкодження монітора. Але в такому випадку проводити ремонт lcd телевізорів не доцільно, так як простіше купити новий екран. Така схема перевірки може застосовуватися також для ремонту плазмових телевізорів всіх типів. Читайте також, як полагодити самостійно лід підсвічування.

У кожного виробника є свої слабкі місця, тому нижче представлена добірка найпоширеніших поломок рідкокристалічних екранів.

Часто користувачі цього бренду стикаються з такою проблемою, що при включенні пристрій не перериваючись пищить. Такий симптом зазвичай говорить, що стався витік. Рекомендується спробувати зробити заміну діода передвихідного каскаду.

Ще однією поширеною неполадкою є самостійне включення і відключення монітора. В основному причиною цієї поломки є вийшов з ладу транзистор, необхідно провести заміну. Такі несправності рекомендується усувати самостійно тільки людям мають досвід в ремонті телеобладнання.

Ремонт телевізора philips своїми руками рекомендований в тому випадку якщо проблема незначна: збилися настройки, потрібна заміна кабелю.

Ремонт телевізора philips своїми руками рекомендований в тому випадку якщо проблема незначна: збилися настройки, потрібна заміна кабелю.

Якщо ж поломка складна, то краще довірити її усунення фахівцям, які не тільки професійно виконають ремонт, але і видадуть гарантію. Тому якщо відремонтований екран знову перестане працювати, то користувач може зажадати повернення грошей.

У власників плоских екранів lg може виникнути проблема зі збереженням налаштувань. Така неполадка не вимагає звернення до майстрів, ремонт телевізора lg можна виконати самостійно. Досить перевести пристрій на інший режим роботи, і всі налаштування будуть зберігатися.

Також як, і у випадку з іншими моделями жк, якщо проблема серйозна, то ремонт телевізора lg своїми руками виконувати не рекомендується, краще звернутися до фахівців.

Незважаючи на те, що на сьогоднішній день більшість споживачів віддає перевагу найсучаснішим плазмам, кінескопні екрани теж все ще користуються попитом. У таких телевізорів є свої переваги: вони недорого коштують, легкі в управління, а якість переданої картинки як і раніше висока.

Основні неполадки кінескопних пристроїв:

Нижче представлений список неполадок, з якими стикаються власники кінескопних телевізорів.

Рубін:

Горизонт:

Витязь:

Так як несправність блоку живлення одна з найпоширеніших проблем всіх типів тв, то необхідно вивчити її докладніше.

Так як всі моделі рк-моніторів не мають принципово різних конструктивних відмінностей, тому нижче представлена схема може застосовуватися для всіх тв (тошиба, горизонт, самсунг, соні, рубін).

Інструкція:

Ремонт моніторів, оснащених кінескопом, наприклад таких, як (рубін, шарп 2002sc, соні тринітрон, ввк), а також ремонт телевізора самсунг, панасонік. Завжди починається перевірки блоку живлення.

Тестування виконується за допомогою лампи розжарювання, але перед виконанням процедури потрібно обов’язково відключити sharp c2002sc, самсунг або інший екран від навантаження (каскад рядкової розгортки). Напруга рядкової розгортки може варіюватися від 110 до 150 в, це залежить від розміру кінескопа. Потрібно знайти в ланцюзі тв конденсатор фільтра розгортки. Далі потрібно буде підключити лампочку, для того щоб зняти навантаження, необхідно отпаять дросель і запобіжник, через які елемент сп споживає харчування. Така схема застосовується для екранів sharp c 2002sc.

Після, адаптер живлення підключити до електрики і зробити завмер напруги, якщо значення будуть перевищувати норму, то доведеться перевірити ланцюг зворотного зв’язку блоку живлення. Якщо ж бп в хорошому стані, то лампочка забирається, і всі елементи припаюються на місце. Це основна інформація, як відремонтувати телевізор своїми руками.

Філіпс: не включається. Задню панель зняв, що далі робити?

З якими стикаються власники кінескопних телевізорів.

  • телевізор рубін при підключенні голосно гуде-швидше за все, потрібно зробити заміну фотоприймача.
  • рубін не включається, індикатор не горить-скачки напруги в транзисторі.
  • біля телевізора горизонт відсутній синій відтінок, а також порушений баланс білого кольору – в основному