Відновлення даних з флешки

4-6-2020
Відновлення даних з флешки - KOmP Systems

На жаль, сучасні носії інформації не мають 100% – гарантію збереження ваших даних, в той час, як ціна самих даних може багаторазово перевищувати вартість пристрою для їх зберігання. При виході з ладу пристрою, єдиним виходом є звернення в сервісний центр для відновлення даних. Кожен пристрій має свій ресурс працездатності, який може вироблятися досить тривалий період часу. Зовнішні фактори можуть внести свої корективи у термін служби: перегрів, механічне пошкодження внаслідок удару, попадання вологи або скупчення конденсату, вогкість, вірусне ПО, перепад напруги та ін. Трапляється навіть так, що недосвідчені користувачі з необережності можуть самі видалити важливу інформацію. Також хочемо вам порекомендувати відновлення даних з флешки.

Ми здійснюємо відновлення даних навіть після форматування носія або часткового/ повного видалення інформації. Багато також стикаються з проблемою хакерських атак, після яких блокується доступ до багатьох файлів. В такому випадку наша команда досвідчених експертів виконає видалення вірусів і відновить важливу для вас інформацію з ПК, сервери, планшета або смартфона. Найбільш часте звертання клієнтів – це відновлення даних з комп’ютера. У більшості ПК використовується класичний жорсткий диск, який чутливий до температурних режимів і перепадів напруги. Багато компаній звертаються до нас, щоб відновити електронні листи з листуванням, важливу комерційну інформацію, медіафайли, бази даних, документи. З цієї ж причини відбувається відновлення даних з зовнішніх дисків, на яких може зберігатися архівна інформація або медіаконтент. Наші фахівці допоможуть відновити дані з флешки, адже цей пристрій має певну максимальну кількість циклів запису/ перезапису елементів пам’яті, після чого його справність починає різко знижуватися, а потім приходить в повну непридатність. Центр відновлення інформації гарантує конфіденційність всім своїм клієнтам, серед яких є банки, страхові компанії, державні структури та інші організації, діяльність яких пов’язана з обробкою секретних і персональних даних.

Вартість відновлення інформації з комп’ютера в Києві залежить від типу носія і ступеня його пошкодження, а також обсягу даних, який потрібно відновити. Майстри своєї справи відновлять файли з пошкодженої флешки або жорсткого диска, а також будь-якого іншого сучасного інформаційного носія.