Що таке зелений тариф

2-26-2020

not found
Сонячна електростанція під зелений тариф, крім зменшення споживання електроенергії з мережі, дає можливість продавати чисту енергію за “зеленим” тарифом. В даному випадку не тільки ви користуєтеся сонячною енергією, але і даєте можливість користуватися іншим, заробляючи при цьому на зеленому тарифі.
Також хочемо вам порекомендувати зелений тариф
Детальніше про підключення зеленого тарифу ви можете дізнатися зі статті – перейшовши за посиланням. Вт — це спеціальний вид обладнання, що встановлюється для того, щоб отримувати прибуток згідно з правилами «зеленого» тарифу, економити і зменшувати власне використання електричної енергії із зовнішньої мережі. Вт* год електроенергії протягом одного року роботи.
Отримати «зелений» тариф може споживач, який уклав договір на користування електроенергією і встановив в межах свого домогосподарства сонячні батареї 30 к. Вт, що не перевищує потужність, встановлену договором про користування електричною енергією.
Що таке зелений тариф для сонячних електростанцій і як на цьому заробити.
Використання мережевих сонячних електростанцій для дому допомагає істотно зменшити споживання електрики під час світлої частини доби. Вся енергія, яку виробляють сонячні батареї, миттєво подається через мережевий сонячний інвертор напруги до споживачів. Вироблена потужність залежить від того, наскільки інтенсивно світить сонце. Якщо установка працює спільно з електромережею, то енергія, яка надходить від сонячних панелей є пріоритетною. Це означає, що в ясну погоду з зовнішніх електромереж енергія не споживається, а всі надлишки згенерованої енергії віддаються в загальну електромережу за «зеленим» тарифом. Якщо сонячна електростанція виробила недостатньо енергії, то з зовнішньої мережі буде братися рівно стільки енергії, скільки необхідно споживачам.
Сонячні електростанції забезпечують резервне електропостачання, коли відбуваються відключення від зовнішньої мережі. Для резервного або автономного живлення можливе використання автономних або гібридних інверторів з акумуляторною батареєю.