Що таке hydra-zerkalo

8-30-2019


На просторах цієї інтернет – майданчики кожен користувач може придбати товар або послугу, яка знаходиться за межею закону. У даній статті вдасться краще познайомитися з порталом та його можливостями.

Як вже було відмічено, Сайт гидра – великий центр торгівлі в даркнете. В даному маркетплейсе можна придбати те, що у відкритому доступі купити не є можливим. Кожен зареєстрований користувач може заглянути в будь-який з наявних на сервісі магазинів і купити нелегальний товар, організувавши його поставку в РФ міста і країни СНД. Купівля можлива в будь-який час доби. Плюсом даної площадки є регулярне оновлення асортименту магазинів.

Вибрати й купити товар або послугу не складе праці. До того ж варто зауважити, що на сайті представлені відгуки попередніх покупців. Тому користувач може заздалегідь ознайомитися з ними і вирішити, чи потрібний йому продукт чи все ж від його покупки варто відмовитися.

Особливість закритого інтернет – порталу в наявності служби таємних покупців. Вони стежать за тим, щоб представлені магазинами товари відповідали певним вимогам і навіть проводять в деяких випадках хімічний аналіз пропонованих речовин. Якщо з якихось причин виявляється невідповідність, товар знімають з продажу, а магазин закривають: продавець блокується.

Доставку можна замовити в будь-який регіон РФ і СНД, вказавши адресу, де буде зручно отримати товар. Сам товар передається у вигляді закладки. Кошти продавець виходить тільки після того, як покупець підтвердить покупку, упевнившись в якості продукту. Якщо в результаті виникли проблеми з якістю чи доставкою, клієнт має право розпочати спір, до якого одразу приєднаються незалежні модератори Гідри.
Оплата проводиться в криптовалюте, і в більшості випадків продавці воліють приймати биткоины. Однак деякі магазини готові прийняти оплату рублями через QIWI – гаманець. Самі співробітники порталу рекомендують працювати з криптовалютой, так як це надійніше і дозволяє зберегти анонімність проведених операцій.

Гідра також дозволяє оформити попереднє замовлення. Для цього покупець повинен повідомити продавця бажаного товару або послуги, кількість та місце отримання. Далі в хід йде установка закладки кладменом, який згодом передає координати покупцеві. Оплата проводиться так само – спочатку покупець отримує товар і підтверджує покупку, після чого продавець отримує гроші.

Що враховувати при роботі з Гідрою.
Кожен користувач при відвідуванні сайту не застрахований від неякісних угод з різними магазинами. Думка покупців не потрібно ігнорувати, так як вони можуть вплинути на остаточне рішення про придбання товару або послуги.