Нові навушники від AKG

548

В доповнення до вже існуючих моделей компанія AKG презентувала десять нових навушників-вкладишів, сумісні з iPhone, усіма моделями iPod, іншими CD/DVD/MP3 плеєрами.

AKG ДО 309 – це ідеальне рішення для справжніх цінителів музики, надає високий рівень якості відтворення на будь-яких можливих пристроях відтворення, включаючи нові моделі iPhone.
Модель представлена в коричнево-помаранчевої гамі; подушечки навушників виготовлені з вспенного полімеру.

AKG ДО 311 добре відтворюють баси при будь-якому рівні гучності. Надлегкі, напіввідкриті навушники-вкладиші забезпечують чистий, насичений звук без спотворень.
Три варіанти колірного оформлення: темно-фіолетові, жовто-сірчані, смарагдово-зелені.

AKG К 311

AKG ДО 313 мають розширений частотний діапазон завдяки застосуванню динамічної мембрани діаметром 13 мм М’які навушники-крапельки ідеально підходять для довгих подорожей. Модель представлена у зеленому та помаранчевому кольорах.

Напіввідкриті навушники AKG K 315, виконані в двох колірних варіантах – чорному і цегляно-червоний, сумісні з будь-якими моделями iPod, iPhone та іншими CD/MP3 плеєрами. Регулятор гучності, розташований на кабелі навушників, дозволить налаштувати необхідну гучність, не дістаючи пристрій з кишені або сумки. В комплект входить чохол для перенесення і зберігання навушників.

AKG K 317

AKG K 317 є першими напіввідкритими навушниками, які важать всього 5 р. В комплект входить кабель з регульованою довжиною, котушка для намотування і позолочений роз’єм для підключення.

AKG ДО 319 є найбільш потужними і неперевершеними за якістю звуку, коли-небудь проведеними фахівцями компанії AKG. В комплект входить регулятор гучності, міцний футляр для перенесення та зберігання, адаптер для використання в літаку.

AKG К 321

AKG ДО 321 – легкі навушники зі змінними силіконовими вкладишами (розміри S, M і L) представлені в двох колірних рішеннях: білому і синьому. Вони легко адаптуються до будь-якої форми вушної раковини і не випадуть, навіть при заняттях активними видами спорту.

AKG ДО 330 важать всього 3 р. Незважаючи на свою вагу, вони володіють широким динамічним діапазоном і чистим звучанням, що робить ідеальною заміною стандартним навушникам.
Моделі є в чорно-жовтому та сріблястому кольорах.

AKG ДО 340 забезпечують потужний, чистий звук і регулювання гучності без необхідності діставати плеєр.

Модель AKG ДО 370 відрізняє висока чутливість, широкий динамічний діапазон і високий рівень звукового тиску, характерні для професійних студійних навушників.