Meijin випустила потужний компютер з рідинним охолодженням

354

Компанія Meijin оголосила про випуск потужного ігрового комп’ютера з рідинним охолодженням системи і реалізованим розгінним потенціалом – Meijin Liqiud Edition 3-way SLI.

Новинка побудована з використанням чотириядерного процесора Intel Core 2 Extreme, частота якого 4,2 ГГц. В основі комп’ютера материнська плата з набором мікросхем Nvidia nForce 790i ULTRA SLI з підтримкою одночасної роботи 3-х відеокарт з 16-ти лініях шини PCIExpress, 8 Гб оперативної пам’яті DDR3, три відеокарти останнього покоління Nvidia GeForce GTX260 (шина пам’яті 448 bit, 196 потокових процесорів, частота ядра 750 МГц, пам’яті – 2100 МГц), включених в режимі 3-Way SLI.

Доповненням є універсальний пристрій BD-RW, яке відтворює і записує Blu-Ray, DVD – і CD-диски. А також звукова карта Creative X-Fi Xtreme Gamer – запорука реалістичного об’ємного звуку. Виробник не забув і про інших характеристик, необхідних для комфортного існування користувача: TV-вихід, гігабітна мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті і т. д.

Крім попередньо встановленою 64-розрядної операційної системи MS Windows Vista Ultimate і вже звичного помічника батькам – програми Access Boss, в комплект увійшли вельми корисні для сучасного користувача програми – Acronis True Image, що дозволяє користувачеві повернутися на налаштування системи «від виробника», і антивірус Agnitum Outpost Security Suite Pro.