10 причин вчити німецьку мову!

5-22-2018

Друкарський верстат Гуттенберга, відкриття електромагнітних хвиль Герцем, розвиток хіміотерапії Ерліхом, теорія відносності Ейнштейна, створення музичного формату МР3 Бранденбургом… протягом всієї історії німці пройшли перевірку часом, вони і зараз залишаються в перших рядах. 4 з 10 інноваційних компаній в світі знаходяться в Німеччині і 12,7% заявок на отримання патенту припадають на Німеччину. Німеччина експортує більше високотехнологічної продукції, ніж будь-яка інша країна, за винятком США; більш ніж 600 підприємств працює в області передових біотехнологій. Тільки 115 з них розташовані в Мюнхені. Дрезден став центром виробництва мікрочіпів з більш ніж 765 підприємств. Пропоную вибрати немецкий язык в Чехии

Беручи до уваги внесок Німеччини в розвиток інновацій, не дивно, що дві третини світових міжнародних ярмарків має місце в Німеччині (наприклад, CeBIT і IFA).

Німці витрачають дуже багато грошей на подорожі
Німці вміють не тільки працювати, але й відпочивати. У німців є час і гроші на подорожі (в середньому 6 тижнів відпустки). Що вони і роблять! З німцем-відпочиваючим можна зіткнутися де завгодно, 3 з 4 відпусток німці проводять в інших країнах. У 2007 р. німці витратили 91 мільярд євро на міжнародні поїздки, встановивши тим самим рекорд. Рік за роком німці витрачають на подорожі.