Як вибрати вібратор?

12-4-2017

Таке питання виникло в голові жінки вперше, на думку вчених, приблизно 10 000 років тому. Перші фалоімітатори знаходили в розкопках Давнього Єгипту. Хто бував в Італії на екскурсії по руїнах Помпеї, бачив руїни публічного будинку епохи Стародавнього Риму. На стінах цього закладу непогано збереглися кольорові фрески. Серед інших зображень, що відображають втіхи воїнів зі жрицями кохання (забавно, що на фресках чоловіки навіть під час статевого акту в шоломах і з мечами на поясі), є сюжети, де жінки бавляться з фалоімітаторами.
Колись такі зображення шокували людей, затиснутих у лещатах радянської моралі. Для більшості жителів СРСР було відкриттям, що в світі є люди, які відносять секс до мистецтва, приносить радість, і не вважають цю радість ганебної.Пропоную https://topsexshop.com.ua

Сьогодні ми спостерігаємо «зворотний хід маятника». Інтимні стосунки виставляються на загальний огляд і обговорення. Але в цьому потоці відвертої інформації мало достовірних відомостей, які допомагають жінкам зберігати і розвивати свою чуттєвість. З товариства йдуть святенництво і закомплексованість. Але погано формується дбайливе ставлення до такої тонкою і крихкою сфері як жіноча сексуальність. Тому поки не знайшли гідного місця в інтимному житті росіян «іграшки для любові» — як називає пристосування для сексуальних утіх відомий російський сексолог і психотерапевт, кандидат медичних наук, професор інституту психоаналізу Олександр Полеев.

— «Як багато стало магазинів «Інтим» — чую я від своїх клієнтів, і від знайомих. Я ж дотримуюся протилежної думки: їх катастрофічно мало.
У Москві секс-шопів близько 20, всього по Росії близько 1 000. А от у Берліні, який в три рази менше нашої столиці, їх більше 100, у Німеччині — понад 3 000! Навіть у Великобританії, яку не зарахуєш до сексуально активним країнам, їх 2 500 — при населенні втричі менше, ніж у Росії.
На Заході вже давно — з допомогою лікарів-сексологів — усвідомили, що «іграшки», які можна придбати тільки в цих магазинах, потрібні багатьом людям. Звичайно ж, далеко не всім! Не варто нав’язувати ці предмети тим, хто чудово функціонує в сексі і без них.

За статистикою, в нашій країні фалоімітатори і вібратори є тільки у 4% жінок. У Німеччині — у 66 %, в США — 60%, у Великобританії — у 43%. Така висока потреба в цьому виробі» не випадковість і не данина моді. Вся справа в тому, що чимало представниць прекрасної статі, відчуваючи сексуальний потяг, не зазнають насолоди самою інтимною близькістю і не досягають його вершини — оргазму. Перше розлад в нашій науці називають «синдром тьмяного геніталій», друге — вагінальна аноргазмія. До віку 30 років відсутністю вагінальної розрядки страждають від 33% до 35% жінок, і ймовірність отримання оргазму після досягнення цього віку без спеціального лікування вкрай невелика.

Люди, недостатньо досвідчені в сексології, вважають, що жінки, які не відчувають оргазму, фригідні або не отримують задоволення від інтимного життя. Насправді це не так. Лише деякі, відчуваючи виражений сексуальний потяг, не отримують задоволення від близькості. Більшість неоргазмирующих жінок відчувають сексуальний потяг, і сам статевий акт приносить їм насолоду, а ось розрядки вони не досягають. Як правило, в таких випадках розвалюється і сім’я, і якісь значущі стосунки, тому що ми, чоловіки, неоргазмирующих жінок не любимо або, щонайменше, їм не довіряємо.
Так от, більшість жінок, які страждають від аноргазмії або недостатнього насолоди близькістю, вдаються до допомоги вібраторів і фалоімітаторів для поліпшення чутливості або для досягнення оргазменної розрядки.
Ці «інструменти», при всьому їхньому сьогоднішньому недосконалість, як мінімум, покращують чутливість піхвової трубки, а іноді і допомагають досягти оргазму — спочатку з вібратором, а потім і з партнером. Суть процесу в тому, що під дією вібратора відбувається посилення обміну речовин в рецепторах — нервових закінченнях, які «відповідальні» за насолода сексом. Жінка може займатися з вібратором як завгодно довго, набагато довше, ніж на це здатний чоловік, може займатися ним у максимально зручний для себе час, може керувати вібратором більшою мірою, ніж партнером.
Тим жінкам, які вирішили використовувати вібратор, сексолог Полеев радить не економити. Тому що вибрати підходящий для себе «інструмент збереження і розвитку чуттєвості» можна тільки методом підбору.
Ступінь м’якості, розміри, параметри впливу (є такі, які перед введенням збуджують клітор) у всіх виробів різні.
Спробувавши один вібратор і відчувши, що щось вас не влаштовує, купіть інший. І так до тих пір, поки ви не знайдете те, що вам підходить. Рекомендую вибратор женский

Важливе питання: чи треба інформувати свого чоловіка (якщо він у вас є) про те, що ви користуєтеся вібратором? Доктор Полеев вважає, що не варто цього робити. Хоча є чоловіки, яким подобається дивитися, як бавиться їх жінка, більшість все-таки відчувають дискомфорт при думці, що їх «замінили механізмом». Але якщо вже ваша таємниця як-то виплила назовні, постарайтеся пояснити своєму чоловікові, що він вам доріг і цілком задовольняє, а «іграшка» лише допомагає «добирати частоту» і виконує роль масажера, не більше.
Ну, і самі не забувайте, що ніякі «іграшки для сексу» не дадуть самого цінного, що тільки можуть дати один одного чоловік і жінка — любов, ніжність і радість людського спілкування.
Бажаю щастя!