Як вибрати матрац

1-23-2019

Как выбрать матрас
Ймовірно, відключений JavaScript у вашому браузері.
Токож хочемо вам порекомендувати матрасы
Для використання всіх функціональних можливостей даного сайту JavaScript у вашому браузері повинен бути включений.
Так вже влаштована людина, що не може постійно знаходитися в стані неспання. Йому, як і будь-якій живій істоті потрібен відпочинок. Тому до вибору місця для підзарядки енергією потрібно підходити з усією відповідальністю. Ідеальний варіант для вирішення даної проблеми — купити матрац ортопедичний. І не обов’язково чекати того моменту, коли заболить спина або замучить безсоння. Чим раніше ви задумаєтеся про зручній постелі, тим вище шанс прожити довге щасливе життя, уникнувши багатьох неприємних захворювань.
Припустимо, ви вирушили в найближчу торгову точку, щоб купити матрац.
Існують кілька основних правил або рекомендацій по вибору матраців, але орієнтуватися все ж стоїть на свої власні відчуття.
Вирушаючи в магазин за покупкою, надіньте що – то вільний. Ну, посудіть самі, ви ж не спите в обтягуючих джинсах і парадної блузці. На ноги теж краще взути щось таке, що легко можна зняти (не обов’язково).
Якщо не підключити власні відчуття те, як вибрати матрац. Велика ймовірність того, що ви помилитеся з придбанням. Тому сміливо вкладайтеся на відповідний за параметрами примірник в тій позі, в якій ви зазвичай спите. І не звертайте уваги на випадкових перехожих.
Ляжте на спину і спробуйте провести долонею між хребтом і матрацом. Якщо рух відбувається легко, то цей матрац явно жестковат.
Тепер спробуйте повернутися на бік. Не беріть цей матрац — він занадто м’який для вас. Ви не зможете відпочити на ньому.
Виріб можна вважати ідеальним, якщо лежачи на боці, ваш живіт стикається з його поверхнею.
Коли ви сідаєте або лягаєте, кути конструкції не повинні підніматися вгору, а краї повинні бути достатньо пружними. І, звичайно, спальний блок не має права скрипіти під вами, що б ви на ньому не робили.
Якщо ви вибираєте модель на двох, то перед покупкою краще вибратися разом партнером і особисто в магазині випробувати матрац.
Зверніть увагу на те, щоб шви і тканина на чохлі були виконані добротно і без вад, а нутрощі по сторонам не випирали і не мали вм’ятин.