Як вибрати кавоварку

7-18-2019

Как выбрать кофемашину
Кожному покупцеві кавоварки, або кавоварки, кава в подарунок.
Також хочемо вам порекомендувати кофемашины Delonghi
Ви хочете купити якісний, функціональний пристрій для приготування кави.
Всі подібні пристрої умовно можна поділити на два види: оснащені системою .
Кавомашини з вбудованою системою , яка розташована на контейнері з молоком, система очистить його за кілька миттєвостей.
У всіх кавоварках застосована технологія CRF (компактність, надійність, свіжість – саме так розшифровується абревіатура), в яку входить фірмова система приготування Tubeless. Блок приготування кавоварки в момент помелу піднімається прямо до кавомолці і забирає свіжозмелену каву безпосередньо, без використання трубок або воронок, що чудово ілюструє головний принцип «компактність, надійність, свіжість».
Усі кавоварки мають вбудовану жерновую кавомолку з великою кількістю ступенів помелу. Завдяки цій особливості, ви можете вибрати ідеальний помел для того чи іншого сорту кави. Також для приготування кавових напоїв за допомогою подібних пристроїв, ви можете використовувати вже подрібнені кавові зерна. Як відомо, для того, щоб ароматичні і смакові якості кави розкрилися, його потрібно налити в теплу чашку. Сенсорна панель управління, русифіковане меню, цифровий неоновий дисплей – особливості першої. Кольоровий сенсорний екран другий дозволяє кожному члену сім’ї створити персональний профіль з індивідуальними настройками напоями. Всього профілів шість, вони відрізняються один від одного за кольором. Зверніть увагу, тільки ця модель кавомашини «вміє» готувати гарячий шоколад. Для цього вона оснащена спеціальним контейнером, в який потрібно спочатку залити молоко, потім засипати какао – порошок або покласти шматочки справжнього шоколаду. має особливий контейнер для молока – термос. На відміну від подібних ємностей інших кавоварок, його не потрібно тримати в холодильнику до наступного приготування капучіно або кава – латте. Ви можете вийняти його з холодильника через півгодини, і він збереже молоко прохолодним на протязі довгого часу.
Виберіть ту модель кавоварки, яка вам підходить.