Як відновити інтимні стосунки.

3-11-2019

Як відновити інтимні стосунки.

По – перше, вам потрібно докладно згадати минулі дні, коли все, що б ви не робили з партнером, приносило вам задоволення. Постарайтеся згадати еротичні відчуття, викликані певними діями. Якщо внутрішні заборони заважають вам, то важливо згадати, якими розкутими і безсоромними ви відчували себе тоді. Щоб подолати внутрішні обмеження, читайте любовні романи або дивіться еротичні фільми. Це візуальні методи збудження, якими зазвичай користуються чоловіки, причому з великим успіхом для себе. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі всегда на высоте.
Коли ви бачите інших жінок, які отримують задоволення від сексу без почуття сорому чи провини, це допомагає вам звільнитися і стати більш розкутим. Вам може знадобитися кілька місяців, щоб подолати внутрішній опір і повною мірою усвідомити, що сексуальні дії у шлюбі служать вираженням любові партнерів, а не є «непристойністю». Проясніть емоційну атмосферу між собою і чоловіком.
Якщо вам заважає якась задавнена образа, від неї потрібно позбутися. Пам’ятайте, ви намагаєтеся внести у ваші відносини щось життєво важливе. Відверте спілкування і здатність прощати — важливі складові успіху. Якщо проблеми, які розділяють вас, глибоко вкоренилися, зверніться за допомогою до консультанта або досвідченому психоаналітика. Цілком природно, що вам не хочеться займатися з чоловіком оральним сексом, якщо ви готові зі злості відкусити його причандали.