Як вести облік споживання енергоносіїв в будинку.

6-11-2018

Як вести облік споживання енергоносіїв в будинку.

Мінбуд пропонує перейти на нові прилади обліку. Про це заявив глава міністерства Михайло Мень. За його словами, зараз навіть при наявності в квартирах і будинках лічильників немає можливості своєчасно збирати дані, нараховувати платежі та з’ясовувати, чи є незаконні підключення. Нові прилади обліку споживання води та електроенергії повинні самі передавати показання диспетчерам. Перехід на такі лічильники з сім – картами буде поступовим. З приладами обліку води справу гірше. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить газовый счетчик.
Вони встановлені тільки в двох з кожних трьох домоволодінь. Вони є тільки у 6 відсотків власників житла. Але всі ці прилади не дають можливості знімати показання в режимі онлайн. Співробітники енергетичних компаній лише один – два рази в рік можуть звіритися з їх показаннями. Якщо електролічильники знаходяться, як правило, на сходових клітинах, то водяні безпосередньо в квартирах. А туди інспекторам ще потрібно потрапити.
Мінбуд збирається ввести нові вимоги до приладів для збору інформації і заборонити встановлювати лічильники без можливості автоматичної передачі даних диспетчерам. Технічно це можливо вже зараз, каже співголова координаційної ради московського руху В’ячеслав Гуменюк: . Головне питання – хто за це буде платити. Зараз за законом індивідуальні прилади обліку придбаваються за рахунок власника квартири або будинку. Але нові лічильники навряд чи будуть сильно відрізнятися за ціною від вже існуючих, вважає керівник кафедри Російської школи управління Віталій Суботін.