Як створити домен для сайту.

2-16-2018

Як створити домен для сайту.
Пропоную свою допомогу безкоштовно в первинному створенні сайту. Умови безкоштовного створення сайту мною. Звичайно, не все так тривіально, але в цілому саме так і виглядає процес створення сайту на сетап ру. Моя порада, взяти і спробувати створити найпростіший сайт, на якому Ви потренуєтеся і протестуєте систему. Безкоштовний тариф показаний на картинці праворуч. Все, що потрібно в ньому є. Для цього потрібно зареєструвати домен на своє ім’я або свою фірму. Можна купити домен, але можна і отримати його у подарунок. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить домен.
Подарунковий домен так само оформляється на Вас і є Вашою власністю. Однак, якщо захочете забрати домен на інший хостинг, то потрібно буде оплатити його вартість (у них він стоїть на сьогодні 600 рублів). І тут ми теж будемо платити. Плата – розміщення реклами на Вашому сайті. Для особистої сторінки з малою кількістю відвідувачів плата мізерно мала. Заробити на своєму ресурсі грошей досить складно. Отлаживайте сайт на запропонованому домен 3 рівня (ВашСайт.setup.ru). Налаштувавши і наповнивши сайт початковим контентом можна думати про реєстрацію домену.
Вам подобається Ваш сайт і Ви серйозно готові в нього вкладатися? Так, то купіть відразу вічний тариф. Він виправдає себе протягом року-двох повністю. Матеріалів з цього питання багато і на цьому сайті, і в інтернеті, і в довідці сетап ру. Скажу головне. Беріть інструмент і робіть. З самого початку побачите, що виходить цілком хороший сайт. Наповнюйте вмістом і незабаром він заграє всіма барвами. Допоможу.