Що таке металочерепиця та її основні властивості

4-3-2018

Протягом декількох років популярність металочерепиці постійно зростає. Цей покрівельний матеріал володіє універсальністю, стійкий до впливу зовнішнього середовища, володіє високою естетичною привабливістю.
Металочерепиця – штамповані сталеві або алюмінієві листи, які пройшли спеціальну антикорозійну обробку. На зовнішню сторону покрівлі наноситься полімерний барвник, завдяки чому будматеріал набуває повну схожість зі звичайною черепицею. Стандартна довжина продукції, пропонованої в будівельних магазинах, становить 8 метрів, а ширина – 1 м. Ціни на металочерепицю залежить від товщини матеріалу і гарантії, яку надає виробник. Хочу запропонувати замовити металочерепицю на цьому сайті http://dahstroy.com.ua/catalog/metalocherepicya

Термін служби металочерепиці дорівнює 50 років. Це одне з головних її переваг. Є і недоліки: поганий рівень шумоізоляції, низька здатність утримувати тепло. Тому доводиться приймати додаткові заходи для підвищення звуко – і теплоізоляції.

Листи металочерепиці розміщуються внапуск. На краю кожного з елементів є канавки, які повинні прикриватися іншими листами. Установка покрівельного покриття з металочерепиці здійснюється швидко і легко. Частини металочерепиці закріплюються за допомогою шурупів і шайб, завдяки чому листи щільно прилягають один до одного, забезпечуючи високу вологостійкість усієї конструкції.

В покрівельних системах велике значення має, наскільки добре організована вентиляція, так як від цього залежить, як довго буде служити покриття. У більшості конструкцій, в тому числі і з металочерепиці, створюється плівково вентиляція, що знаходиться між кроквами і черепицею.

Якість металочерепиці залежить від вихідної сировини, у нашому випадку – листів сталі або алюмінію. Вирішальне значення має також дотримання технології при нанесенні полімерного покриття. Відмінні характеристики готової продукції забезпечуються жорстким контролем над кожним етапом виробництва металочерепиці.

Міцність покрівлі визначається товщиною сталевих листів, вона повинна бути не менше 0,45 мм, Якщо вона менше, застосовувати таку продукцію можна тільки для створення комплектуючих елементів, дах з тонкого матеріалу не буде володіти достатньою міцністю, швидко прийде в поганий стан і перестане виконувати свої функції. Наскільки хорошим буде полімерне покриття, що залежить від фізико-хімічних властивостей речовин, що входять до його складу.

Вибираючи металочерепицю, більшість споживачів орієнтується на її декоративні та експлуатаційні властивості, бажаючи вибрати продукцію, яка буде служити довго і протягом тривалого терміну збереже свою привабливість.