Переваги мотоблока.

2-4-2018

Переваги мотоблока.
Яку функцію виконує вал відбору потужності трактори і мотоблоки? Для обробки землі і рослин власники садів і земельних ділянок застосовують навісне обладнання. Щоб запустити його в роботу, основну техніку комплектують валом відбору потужності. Абревіатура ВМО, розшифровується як вал відбору потужності, оснащують мотоблоки та трактори. Він частіше розташовується ззаду, спереду або збоку. Такий вал відбору потужності на тракторі управляється за допомогою важеля, який розташований в тракторній кабіні, і тільки після відключення муфти зчеплення. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі sm-store.com.ua/zapchasti-na-motoblok-po-gruppam/bloki-cilindrov/.
При нижньому положенні важеля включається ВМО, піднімають важіль вгору — відключається. Якщо механізми потрапив сміття, трактор необхідно зупинити, не відключаючи при цьому привід відбору. Слід дати можливість трактора відновити нормальний рівень навантаження і після цього продовжити роботу. Незалежний ВМО не підключається до муфті, тому всі пов’язані з нею недоліки повністю або частково відсутні. Це дозволяє рівномірно навантажувати привід, включати додаткові механізми при відключеному двигуні, запускати косарку до повних робочих обертів і, під’їхавши до поля, почати косити траву.
Незалежний хвостовик полегшує роботу на мотоблоці. До синхронним карданам належать ті, що обертаються одночасно з основними колесами мотоблока. Вони працюють стійко тільки при постійній швидкості обертання. Швидкість несинхронних тегів осей не прив’язана до швидкості трактора. Їх використовують для механізмів, що виробляють обприскування, сеноуборку, для насосної гідросистеми та інших. Цей список можна продовжити ще кількома десятками зразків навісних установок.