Куди можна сходити у Вінниці

9-25-2019

Я дуже хочу подарувати дітям світ – це моя мрія. Автор Ганна Ясюк, щаслива мама чудових двійнят, співзасновник проекту Goodmamа, розповідає чому вони з дітьми закохалися у Вінницю. Дві години на машині, або дві години в комфортному поїздами «інтерсіті» і нас зустрічає Вінниця. Це справжнє європейське місто і перше, що кидається в очі – чисті вулиці і розвинена мережа громадського транспорту. В хорошому стані тролейбуси, трамваї і автобуси. Це місто мені і дітям запам’ятався величезною кількістю фонтанів і сучасних дитячих майданчиків. Це один із кращих міст для подорожі з дітьми. Діти були в захваті від того, що можна було посидіти майже в кожному автомобілі і все помацати руками.
Також хочемо вам порекомендувати yes-vinnytsia.com.ua заходьте к нам на сайт у нас багато цікавої інформації.Вінницької мерії, з’їли морозиво в сквері біля фонтану біля Водонапірної вежі – пам’ятки міста, до якої веде пішохідна вулиця.

Тут же величезна дитяча площадка де діти можуть вдосталь нагулятися а батьки відпочити в тіні дерев. Горького, знову ж таки з великим фонтаном, дитячими атракціонів і вуличним фуд – кортом. Діти були в захваті від парку розваг. В кінці парку велике озеро з лебедями, в якому живе величезна кількість черепах.
Наступного локацією стала площа Гагаріна з фонтанами, біля Центрального Універмагу Вінниці. Тут же знаходиться велика напис «I Love Vinnytsia», біля якої всі фотографуються і роблять селфи, вночі вона ефектно світиться. Діти випили какао і каталися на самокатах навколо фонтанів.

Величезна кількість людей, двогодинне світло – музичне шоу з лазерною проекцією на фонтан, це незабутньо, масштабно і впечетляеще як для дітей так і для дорослих. Беріть з собою підстилки, сидіти доведеться довго. З іншого боку проспект впирається в ліс, в якому теж обладнані місця для відпочинку, дитячі майданчики і лазалкі. Найкраще місце зупинитися з ночівлею це готельно – ресторанний комплекс , він недалеко від фонтану і вокзалу, що дуже зручно. Фреймут два рази зазначила це місце. Тут смачно готують і можна вибрати номер на будь-який бюджет, всі номери сучасні, світлі та комфортні. Приєднуйтесь, пізнавайте світ, вивчайте його разом з дітьми.