BBK SB211HD: бездротовий кінотеатр

575

Компанія BBK Electronics продовжує розвивати лінійку нової категорії цифрової техніки – звукових панелей (Sound Bars), випустивши на російський ринок звукову панель з вбудованим DVD плеєром високого дозволу – SB211HD.

Пристрій інтегровано незалежні мов, які відтворюють звук за допомогою спеціальної системи SRS TruSurround HD. Ця технологія обробляє аудіосигнал і формує в просторі кілька віртуальних джерел звуку, створюючи відчуття чіткого поділу по каналах – центральному, фронтальним і тиловим. Навколо користувача формується повноцінне звукове поле з ефектом багатоканального об’ємного звучання. Для отримання більш глибоких і насичених нижніх частот в комплекті зі звуковою панеллю SB221HD поставляється сабвуфер SBW221.

Особливість моделі SB221HD – вбудований DVD програвач високого дозволу з апскейлингом. Дана функція масштабує зображення зі стандартних DVD диска до якості HDTV (1080p). При підключенні панелі до РК-телевізора Full HD через інтерфейс HDMI, користувач отримає картинку найкращої якості.

Крім того, звукова панель оснащена мікрофонним входом і системою КАРАОКЕ+, що перетворює пристрій в універсальне цифрове рішення для розваг.

Власний High Speed USB порт дає можливість підключати до звукової панелі будь-які зовнішні сумісні пристрої та відтворювати аудіо-, відеофайли безпосередньо з цих компонентів, не витрачаючи час на перезапис контенту. Це особливо зручно, коли потрібно відтворити файли, викачані, наприклад, з Інтернету.

Звукова панель BBK з вбудованим DVD плеєром високого дозволу SB221HD надійде в продаж в кінці поточного року.