З’явилося зображення майнерской відеокарти sapphire radeon rx 570 duo з продуктивністю 60 mh/s на 125 вт

80

Компанія sapphire представила нову відеокарту radeon rx 570 duo для майнінг на основі двох графічних процесорів на архітектурі amd polaris. У неї є роз’єми для підключення до монітора, тому можна користуватися їй як звичайною картою.

Хоча це вже застаріла архітектура, вона як і раніше непогано проявляє себе в справі видобутку криптовалюта. Оскільки це нова карта, у виробника могли залишитися запаси графічних процесорів polaris, яким він шукає застосування.

Назва цієї відеокарти поки неофіційна. Вона займе в системному блоці два слоти і спеціальний дизайн друкованої плати містить два графічних процесора polaris 10. Для охолодження застосовуються два вентилятори, у кожного власний радіатор з декількома тепловими трубками. На зворотному боці можна знайти вісім чіпів пам’яті gddr5, сукупний обсяг становить 16 гб, шини пам’яті 256-бітна на кожен процесор.

Це урізаний процесор з числом обчислювальних ядер 2048 замість повноцінних 2304. Тактова частота у нього 1150 мгц, у пам’яті 2100 мгц при пропускній здатності 8,4 гбіт/с.ці показники повинні забезпечити максимальну для цих компонентів продуктивність в майнінг. Для блоку живлення є два 8-контактних роз’єми, але tdp плати становить всього 125 вт. При цьому в майнінг ethereum вона видає 60 mh / s. Температура буде триматися на рівні 60-65 градусів, в залежності від охолодження системного блоку. Один з користувачів повідомив про покупку відеокарти в китаї за ціною 5300 юанів або 60200 руб.

Для описаної продуктивності це досить дорого. Rtx 3060 ti (не lhr) при більш низькій ціні забезпечує таку ж продуктивність і більшу ефективність. Вище продуктивність в перерахунку на одиницю енергоспоживання у що надійшла на цьому тижні в продаж radeon rx 6600 xt.