З’явилася розмита фотографія чіпа бюджетної відеокарти intel arc dg2-128 з 6 гб пам’яті

43

Не сама чітка фотографія майбутньої відеокарти intel dg2-128 лінійки alchemist з’явилася на сайті chiphell. Вона відповідає іншим неофіційним і офіційним зображенням відеокарт сімейства dg2.

Intel вже показувала дизайн початкового рівня dg2-128eu gpu, а також флагманську модель 512eu. Кристал знаходиться не по центру корпусу графічного процесора, що здатне ускладнити розробку системи охолодження. Карта досить коротка і енергоспоживання у неї 65 вт. Це навіть нижче, ніж очікувалося раніше на основі потрапляв в інтернет слайда, де було показано значення менше 75 вт. Обсяг відеопам’яті gddr6 становить 6 гб.

Джерело даних вказало на знімку, де знаходиться пам’ять і графічний процесор. Також можна знайти кріплення системи охолодження, що підтверджує приналежність даної карти до лінійки для персональних комп’ютерів.

Не так давно була показана схема мобільної карти dg2-128 gpu. Якщо провести порівняння, у мобільної карти пам’ять знаходяться ближче до графічного процесора і там на один модуль пам’яті менше. Це означає, що в мобільному варіанті може застосовуватися 64 або 128-розрядна шина пам’яті, а у версії для пк 96-розрядна шина. Також до складу сімейства входить графічний процесор 384eu.

Імовірно, для пк будуть випущені три моделі відеокарт, а для ноутбуків п’ять.