Закупівля товарів з Китаю

3-12-2020

not found
Поговоримо про те, де купувати товари з Китаю оптом. Ця стаття буде корисна тим, хто купує великі партії товару. Я розповім про двох майданчиках, де можна за вигідними цінами (т. дешево) купувати будь-які товари в Китаї з доставкою в Росію (одяг, взуття, іграшки, тканини, годинники, сумки брендові речі і багато іншого).
Також хочемо вам порекомендувати https://m3cargo.com/ru/dlya-nachinayushchikh/
Зростання курсу валют не припиняється, ціни ростуть і підприємцям потрібно шукати варіанти закупа товарів за більш низькими цінами. Пам’ятаєте, я писав статтю, про те, що на Алиэкспрессе вже не так вигідно купувати для перепродажу. У ній я згадав про закупівлю з Таобао. Зараз на Таобао також вигідно закуповувати товар, але ось оптових цін там немає і купувати оптовикам вже не так вигідно.
Багато часто задають мені питання по оптовим закупівлям з Китаю, але потім з’ясовується, що люди хочуть купити багато різних товарів. Оптом, це коли 1 вид товару купується N кількості. У кожного продавця (постачальника) свої розцінки в залежності від розміру оптової закупівлі. чим більше купуєш, тим дешевше обходиться товар. Висновок: Ті, хто хоче купувати багато видів товарів для асортименту по 1 штуці кожного, то вам на Таобао. А ті, кому потрібно закуповувати певну кількість однієї позиції товару, то вам читати цю статтю далі. Може бути існує і більше сайтів, я не знайшов.
На цих сайтах можна знайти вигідні оптові ціни на різні товари: одяг, взуття, аксесуари, тканини, побутову хімію, косметику, товари для дітей, предмети інтер’єру, меблі і навіть транспортні засоби. Загалом ВСІ – ВСІ – ВСІ товари, які можна купити в Китаї. По алгоритм роботи цих майданчиків абсолютно різний і робота з ними здійснюється по різному. Процес роботи 1 в 1, як з Таобао, але от ціни там дешевше в залежності від кількості закуповуваного товару. це всі сайти цієї компанії). На Алібабі не можна купити, це не інтернет – магазин. Це майданчик, де розміщують свої пропозиції оптовики, фабрики і заводи всього світу, але 90% з них Китай. Там ви можете знайти товар, що цікавить вас і зв’язатися з постачальником для уточнення умов, актуальною ціни і т. ви зв’язуєтеся з постачальником і можете вже з ним обговорити варіанти співпраці, знижку, доставку або якісь додаткові деталі.
Ось інструкція, як замовляти на Алібабі. А ось більш спрощена схема купівлі на Алібабі.
Тепер ви знаєте, де купувати товари оптом з Китаю.
Якщо ще більше або взагалі потрібно знайти виробника безпосередньо, то вам на Алибабу.
А тепер чекайте статті про те, як працювати з даними майданчиками (крім Таобао, тому що вона вже є).