Z-Nano: найменша оптична миша

457

П’єдестал пошани в категорії самої маленької оптичної миші зайняла Z-Nano.Z-Nano

Габарити мініатюрного оптичного маніпулятора складають всього 42x21x17 65 мм, що за розмірами не на багато перевищує кінчик пальця, яким повинно проводитися управління. Завдяки такій компактності Z-Nano можна легко носити з собою завжди і скрізь на випадок непередбаченої ситуації.

Новинка проста у використанні і не вимагає установки додаткового програмного забезпечення – досить підключити її до USB-порту, після чого «гризун» привітає вас яскравим світінням світлодіодного індикатора, і можна приступати до роботи. Незважаючи на скромні габарити, маніпулятор здатний виконувати всі покладені на нього функції. Прокрутка сторінки, наприклад, здійснюється в автоматичному режимі.

Лазерна технологія забезпечує роботу практично на будь-якому покритті, навіть на чорній або блискучої поверхні, а також відстежує руху з високою швидкістю і точністю можна встановити від 100 до 1600 dpi в залежності від потреб користувача, тоді як для типової оптичної «миші» цей показник не перевищує 800 dpi.

Надійність маніпулятора Z-Nano підкріплюється застосуванням USB-кабелю медичного класу з рідкоземельних магнітів, а також використанням високоякісних тактових перемикачів японського виробництва для поліпшення кліків.

Крім того, портативний «гризун» дозволяє персоніфікувати маніпулятор шляхом встановлення своєї фотографії або будь-якої іншої картинки в спеціальний слот.

Вартість «мишки»маленької Z-Nano становить 60 доларів, повідомляє Cifrovik.