З чого розпочати будівництво фундаменту.

8-16-2018

З чого розпочати будівництво фундаменту.

Підказка: пароль повинен містити не менше семи символів. Щоб зробити пароль надійним, використовуйте букви верхнього і нижнього регістра, цифри та символи типу . Якщо ви зібралися будувати свій дім, спочатку виробіть правильну стратегію дій і капіталовкладень. Повірте, це дасть свої результати — ви построитесь швидше і з меншими витратами. Сучасні технології будівництва дозволяють будувати і круглий рік. Але від того, коли взято старт — закладено фундамент, залежать і терміни зведення стін і покрівлі, і ваше новосілля. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Фундамент из винтовых свай.
Звичайно, найбільш оптимальним для будівництва, є теплу пору року. Розглянемо дві основні стратегії часу, їх переваги і ризики. Фундаментні роботи проводяться на початку весни – як тільки відтане грунт, зведення зрубу припадає на літо, а оздоблення — на осінь. Застереження: Подальші роботи по будівництву можна буде продовжити приблизно через місяць, поки фундамент не вистоїться, як говорять фахівці. А це дорогоцінні погожі дні…
Ось чому ця стратегія не всіх влаштовує. Застереження: На жаль, покривати лако — барвистими матеріалами взимку стіни можна – адже виробники фарб рекомендують працювати при плюсових температурах. Але, при замовленні у постачальника, ви можете заздалегідь попросити проантисептировать брус. Цього вистачить, щоб будинок протримався до літа. Одним з найбільш зручних рішень в плані термінів є будинки і дачі, побудовані на пальово – гвинтовому фундаменті, їх можна будувати в будь-який сезон року.