Який вид реклами найбільш вигідний.

1-8-2019

Який вид реклами найбільш вигідний.

Для багатьох компаній реклама в соцмережах є основним джерелом доходу. Для того щоб почати рекламну кампанію, для початку краще зареєструвати групу і розкрутити її – так ви отримаєте більший ефект. Відразу зазначимо, що для просування не радимо використовувати накрутку користувачів – результату це не принесе. Так, у великі групи вступають охочіше, але активності в них немає, незважаючи на величезну кількість передплатників. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі двухсторонний скотч купить.
До того ж будь уважний користувач помітить, що люди підібралися випадкові і нічим не пов’язані (місто, вік, інтереси) – це негативно вплине на репутацію. Варто вам давати рекламу у Фейсбук. Багато в чому це залежить від вашої цільової аудиторії. Що стосується цін – реклама в Фейсбук обійдеться вам дешевше, ніж Яндекс Директ або Гугл Адвордс. А оскільки вона більш персоналізована, то при правильних налаштуваннях і віддача буде більше. Корисна функція – автоматичне коректування – допоможе вам оптимізувати бюджет.
Фейсбук пропонує вам дуже докладні настройки – аж до етнічної приналежності). У соцмережах користувачі вбивають свої особисті дані, і на їх основі підбирається реклама. Перед запуском ретельно вивчіть цільову аудиторію і їх переваги, можна провести опитування (де купують, на яких умовах, на що звертають увагу). Далі проаналізуйте отриману інформацію і на основі аудиту підготуйте тексти оголошень. Це найважливіший етап, і від нього залежить доля кампанії.