Який вид реклами найбільш вигідний.

3-4-2019

Який вид реклами найбільш вигідний.

Багато бізнесмени бачать в цій соціальній мережі великі перспективи розвитку, тому охоче там рекламують свої товари і послуги. У цій статті поговоримо про те, який вид реклами в Инстаграме найефективніший, яка вартість кожного з них і розкриємо декілька секретів просування бізнесу. Якщо замовляєте рекламу у них, будьте готові до нестиковці очікувань і реальності. Реклама буде коштувати дорого – це тому що у блогерів активна аудиторія, але от чи принесе вона результатів – питання. Ретельно вибирайте блогера – перевірте його аудиторію, активність під постами. Переконайтеся, що він не використовує накрутку, цим грішать багато початківці зірки. Переконайтеся, що лайки ставлять реальні люди. Якщо бачите акаунти зі складними ніками, написаними ієрогліфами, без аватарок, закриті профілі без друзів – не довіряйте таким блогеру. Не полінуйтеся і перевірте, як виглядає ваша реклама в Инстаграме у відомої людини. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Заказ рекламы в Запорожье.
Іноді блогери не особливо переймаються з описом продукту або специфікою послуги, тому падають їх не в тому ключі. Точно ніхто на це питання відповісти не зможе, тому що у кожного з молодих і знаменитих свій цінник на послуги, який не регулює ніхто. Працювати за бартером погоджуються трохи або зовсім невідомі хлопці. У инстаграме теж є акаунти спільнот. Є спільноти жителів одного міста, молодих матусь, автолюбителів, анимешниковы, любителів готувати. Але аудиторія пабликов має меншу активність, ніж у блогером. Ви дружите з представником магазину канцелярії, а самі продаєте офісні меблі. Ви готуєте пост про круту канцелярію, а ті хлопці готують пост про ваші круті офісні столи. Ваша аудиторія схожа – ви допомагаєте один одному розповісти про себе. Якщо зважитеся подружитися на таких підставах з іншими обліковими записами, проявіть пильність. Детально вивчіть їх цільову аудиторію. Дізнайтеся, хто підписаний на аккаунт, ніж ці люди цікавляться, наскільки вони активні.
Це зробить вашу рекламу ефективнішою. Мета взаимопиара – поділитися своєю аудиторією і заявити про себе схожою, але поки чужий аудиторією безкоштовно. Ви пропонуєте рекламну площадку і тут же отримуєте її в іншому профілі. Щоб запустити рекламу через додаток Instagram, треба створити профіль, перевести його в бізнес, вибрати публікацію з уже розміщених або створити нову, натиснути під нею і налаштувати рекламу. Цілі всього три: відвідування профілю, реклама акції або перехід на сайт. Якщо вибираєте першу мету, то можете заплатити 3 рубля за перехід, а якщо останню – від 10 і вище. Велика кількість гнучких налаштувань – ви можете зорієнтувати рекламні повідомлення на аудиторію за статтю, віком, місцем знаходження, регіону, інтересам, використовуваних пристроїв. Ваша реклама може показуватися в історіях або в стрічці. А в стрічці – Додатково доступні слайдшоу і збірки товарів.