Який фрезерний верстат вибрати?

8-6-2018

Отже, ви готові інвестувати у свій бізнес або хобі, і тепер ставите питанням – як вибрати фрезерний верстат? Відмінно! Але тепер питання в наступному: звідки ви знаєте, який верстат вибрати? Не важливо що ви вирішили вибрати фрезерний верстат з ЧПУ або вибрати фрезерний верстат по дереву з ручним керуванням, ця стаття допоможе розібратися в базових відмінності типах і можливостей верстатів. Хочу порекомендувати купити https://bc-chpu.com.ua/g23390261-frezernye-stanki-chpu

Варто пам’ятати, що фрезерний верстат – це не простий і дешевий інструмент, який можна придбати в господарському магазині за кілька доларів. Це серйозна інвестиція в складне обладнання, тому вибір вимагає визначених досліджень і розуміння.

Фрезерний верстат з ЧПУ — це багатофункціональна машина, яка може використовуватися для різання, фрезерування і свердління. Ви також можете замовити його з додатковим електричним перемикачем для нарізки різьблення. Фрезерний верстат з ЧПУ виготовляється з високоякісних матеріалів, тому ви можете розраховувати на його роботу протягом багатьох років. Він легко управляється, що робить його ідеальним вибором як для новачків, так і для досвідчених верстатників.

Якщо ви хочете розібратися як вибрати фрезерний верстат, то слід почати з методів управління верстатами. Існує два способи використання верстата. Ручне управління дозволяє швидко свердлити, в той час як повільна подача з застосуванням черв’ячної передачі підходить для більш точної роботи. Верстат оснащується цілісної колоною (див. Бесконсольні верстати), що робить його досить жорстким і надійним для високоточної обробки. Фрезерний верстат корисний для виконання багатьох функцій, включаючи виготовлення дрібних деталей, при цьому його можна встановити в домашній майстерні або в гаражі. Коли простір обмежений, це ідеальний прес, оскільки він може виконувати безліч різних операцій.

Існують різні типи фрезерних верстатів, які повинні бути відомі всім фахівцям, які займаються прототипированием і виробництвом. Ці типи не розрізняються по потужності, проте мають відмінності по універсальності і терміну служби, а також за можливості застосування для специфічних робіт.

Типовий фрезерний верстат складається з чотирьох осей або точок повороту. Осі переміщуються горизонтально або вертикально і дозволяють верстата працювати за різними схемами. Для додаткової гнучкості існують варіанти верстатів, які мають більше чотирьох точок повороту.

П’ятиосьовою оброблювальний центр має додатковий горизонтальний шарнір для шпиндельної головки. Додатковий ступінь свободи верстата дозволяє працювати з кінцевими фрезами під складними кутами. Крім того, існують фрезерні верстати з шістьма або більше осями, які великі виробничі підприємства використовують для виконання складних операцій.

Щоб допомогти вам визначитися який фрезерний верстат з ЧПУ вибрати, який з них виявиться кращим для ваших потреб, ми сформулювали сім основних факторів, які необхідно враховувати перед покупкою.

ЯКІСТЬ
Як і будь-який вид механічного обладнання, не всі фрезерні верстати однакові. Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій, зверніть увагу на бренди, відомі високою якістю і надійністю, а також попросіть рекомендації у людей, які їх використовували або володіли ними. Більш простий фрезерний верстат, виготовлений на совість, буде служити вам краще в довгостроковій перспективі, ніж модний верстат, який виявиться ненадійним або не дасть вам потрібного рівня точності. Не має значення що ви шукаєте – який фрезерний верстат вибрати по металу або інших матеріалів; першочерговим фактором, на який варто звернути увагу, – це якість верстата.

ГАРАНТІЯ
Навіть при покупці високоякісного фрезерного верстата все може піти не так. Якщо ви інвестуєте в фрезерний верстат з хорошою гарантією, ви захищені від несподіваних поломок під час роботи з новим верстатом. Крім того, хороша гарантія часто є ознакою якості. Компанії, які пишаються своєю майстерністю виготовлення і своїми відносинами з клієнтами, зазвичай надають на своє обладнання хороші гарантії. Люди, з якими ви збираєтеся співпрацювати — це люди, які стоять за їхньою продукцією.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ГНУЧКІСТЬ
Якщо ви купуєте свій перший фрезерний верстат з ЧПУ, ви, можливо, ще не уявляєте весь обсяг робіт, який буде на ньому виконуватися. Ймовірно, у вас є, принаймні, кілька конкретних ідей з приводу того, що ви хочете створити, але як тільки у вас буде певний досвід роботи з верстатом, ви, можливо, подумаєте про набагато більшому спектрі застосувань. Чим більш гнучким є верстат, тим більше різноманітних виробів ви зможете виготовляти з його допомогою. По правді кажучи, гнучкий верстат може дозволити вам розширити свій бізнес так, як ви навіть не думали.

КОМПЛЕКТУЮЧІ
Комплектуючі ще більше збільшують практичну цінність вашого фрезерного верстата. Широкий асортимент комплектуючих дозволяє значно розширити його гнучкість і функціональність. Крім того, якщо у вас є можливість купувати комплектуючі пізніше, ви можете почекати, поки вам не знадобиться якийсь конкретний вузол, і розподілити вкладення в устаткування в часі.

ТИП ВЕРСТАТА
Вертикальні або горизонтальні фрезерні верстати
Якщо ви хочете зрозуміти, як вибрати фрезерний верстат по металу, то зверніть увагу також на тип верстата. Двома найбільш поширеними типами фрезерних верстатів є вертикальні та горизонтальні. У вертикальному фрезерному верстаті вісь шпинделя орієнтована по вертикалі, а в горизонтальному — фрези встановлені в горизонтальному патроні поперек робочого столу. На вертикальному верстаті, як правило, є можливість подовження шпинделя, а також підйому або опускання стола для виконання операцій по врізний фрезеруванню і свердління. З горизонтальними фрезерними верстатами ви можете використовувати кінцеві фрези та інші типи інструментів, доступних для вертикального верстата, а оскільки фрези надійно фіксуються в патроні, ви можете виконувати більш глибокі рези в матеріалі і отримати більш високу швидкість знімання матеріалу. Вертикальні фрезерні верстати доступні в малих типорозмірах і в настільному виконанні (див. Настільний фрезерний верстат JW2015), тому вони популярні у любителів, в той час як горизонтальні верстати доступні в набагато більшому діапазоні типорозмірів; ви можете навіть об’єднати їх разом, щоб фрезерувати пази і межі складних форм.