Який фільм подивитися

3-27-2018

Ви лежите на дивані, у вас є вільний час і хочеться розслабитися, приємно провести час, що-небудь подивитися. Телевізор неабияк набрид, та й немає там нічого цікавого. Свіжі кіноновинки вже всі переглянуті, а подивитися по-справжньому хороший фільм все ж хочеться, але ви не знаєте, який саме. Хочу запропонувати почитати новости культуры тут http://md-eksperiment.org

Як вибрати фільм
По-перше, існує безліч спеціалізованих сайтів, які допомагають вирішити цю проблему і вибрати хороші фільми. Найвідоміший з них — imdb.com. На ньому ви знайдете більш 3,5 мільйонів фільмів. Залишається вибрати підходящий.

Найпростіший спосіб пошуку на IMDB — списку кращих 250 фільмів. Напевно, знайдеться хоч один, який ви ще не дивилися. Також на сайті є розширений пошук по назвах фільмів, жанрами, році випуску, рейтингу і ще сайт дозволяє шукати по локаціях зйомок, якістю звуку і сюжетом (на випадок, якщо ви забули назву, але пам’ятайте про що був фільм).

Також фільм можна вибирати по акторам і режисерам — можна шукати по імені та номінаціями, за знаком зодіаку, місцем смерті та іншим дивним критеріям. Ще одна зручна річ: пошук по парам. Наприклад, ви любите режисера Олівера Стоуна (який на 57% губернатор Московської області) і продюсера Діно де Лаурентіса і точно знаєте, що разом вони не змогли зняти поганий фільм. Вводите обидва імені — отримайте всі фільми, де співпрацювали Стоун і де Лаурентіс.

Як підібрати фільм по настрою
І для цього є спеціальні сервіси — A Good Movie to Watch. Ви можете вибрати, який фільм ви хочете подивитися – депресивний, жорстокий, милий, надихаючий.
Важливо, що добірка буде не по всім фільмам, а тільки по тим, які отримали високі оцінки критиків і глядачів. Одним словом — зручно.

Якщо з англійською мовою важкувато, то є і російськомовні сервіси.

Їх, звичайно, набагато менше.

Цікавий проект moovler.com — дозволяє підібрати фільм по настрою глядача.
Найвідоміший російський сервіс — «Кинопоиск». теж саме, що і imdb. Тут є, наприклад, функція «Випадковий фільм» — може бути, пощастить.
Є й інші способи вибору фільму
TasteKid — вводите назву нравящегося вам фільму. Після цього система підбирає кілька фільмів, які вам також повинні підійти.

Як перевірити чи гарний я вибрав фільм
Є багато різних рейтингів. Крім рейтингів на IMDB і Кинопоиск, є сайт, який збирає відгуки кінокритиків — Rotten Tomatoes (рейтинг глядачів на ньому теж є).

Який з рейтингів важливіше
Прийнято вважати (так вибирають лауреатів премії Critics’ Choice, наприклад), що важливіше думку кінокритиків, але є інші думки: “раз цей фільм подивилася уся планета, то його дивитися строго обов’язково, хоч кінокритики його і лають”.