Яку якість доріг в місті

9-24-2019

Какое качество дорог в городе
Громадської палати Ярославської області з економічного розвитку та підприємництва та житлово – комунальному комплексу. У засіданні взяли участь представники громадської ради при департаменті транспорту, міського та обласного профільних департаментів.
Також хочемо вам порекомендувати Черновцы
На порядок денний члени Палати винесли тему стану дорожньої мережі р.
В якості основного доповідача виступив в. директора регіонального департаменту транспорту Євген Моїсеєв. До складу агломерації крім Ярославля, який є її центром, увійшли сім сільських поселень Ярославського району, Тутаєв та селище Костянтинівський.
Учасникам засідання були показані фотографії відремонтованих доріг з поясненнями. рублів, на безпеку дорожнього руху – 46, 8 млн. До даних робіт відносяться: розмітка пластику на всіх ремонтованих дорогах, пристрій ИДН і відновлення світлофорних об’єктів на окремих дорогах. При наявності економії від торгів будуть запропоновані до ремонту ще 4 міських дороги протяжністю 2, 6 км, – додав Сергій Тихомиров.
На об’єктах буде виконуватися заміна верхнього шару асфальтобетонного покриття, дефектного бордюрного каменю, модернізація світлофорних об’єктів, нанесення дорожньої розмітки пластичними матеріалами, заміна дорожніх знаків та встановлення додаткових дорожніх знаків, встановлення огорож, застосування штучних нерівностей і так далі. Однак, є претензії щодо якості виконання робіт до деяких підрядникам, зокрема, до компанії , у якій з 92 лабораторних проб асфальту, зробленого на ділянках цього підрядника, третина виявилася негативною – асфальт був неякісним.
Крім того, підрядники, за винятком компанії , практично не використовують інноваційні технології, які не закінчили роботи в серпні, як планувалося, до контролю за роботами не притягувався громадська рада при департаменті транспорту. Особливу увагу слід приділити виконанням підрядними організаціями гарантійних зобов’язань.
Департаменту міського господарства міста рекомендовано передбачити комплексний підхід до ремонту автодоріг, включаю з’їзди, тротуари, підходи до пішохідних переходів та ін.
Проект рішення буде доопрацьований з урахуванням думки членів громадської ради при департаменті транспорту області та членів комісій Громадської палати. Контроль за дорожніми роботами в області і місті буде продовжено.