Яку стратегію слід обрати для успішної участі в закупівлях

11-9-2017

Перш ніж приступати до аукціону варто ретельно продумати хід своїх дій, розрахувати рентабельність обраної закупівлі і вивчити своїх конкурентів.Хочу запропонувати замовити тендер на праздник

Зарекомендуйте себе

Якщо ви тільки недавно почали брати участь в електронних аукціонах і у вас ще немає сформованої репутації, тоді вам варто зарекомендувати себе перед замовником. Для цього вам необхідно спочатку вибрати найприбутковіші закупівлі, в яких конкурс буде не таким високим. Також ви можете знижувати свою ціну до мінімального рівня, головне здобути перемогу. Чим більше ви отримаєте закупівель, тим ваша репутація і значення в очах замовника буде підвищуватися.

Наступним вашим дією буде якісне виконання замовлення.

В результаті, вибираючи дрібні замовлення, ви отримаєте гідний досвід, нові знання і стабільний дохід.

Рухайтеся поетапно

Щоб стати успішним у своїй справі, вам варто діяти поступово, починаючи від невеликих закупівель і рухаючись до більш великим.

Перш ніж приступати до серйозних закупівель, вам варто проаналізувати, у яких замовників ви маєте більше шансів перемогти, адже у вас вже є достатній досвід, отриманий на виконанні дрібних закупівель.

Коли ви зрозумієте, що успішно зайняли свою нішу, маєте порядну репутацію, ви можете розширювати сфери своєї діяльності. Гарненько оцініть свої можливості і продумайте, в якій області ви зможете стати не менш успішним фахівцем, ніж у тій, у якій ви перебуваєте зараз.

Всі новачки починають свою участь в аукціоні з державних закупівель за 44-Ф3. Ці закупівлі характеризуються конкурентним середовищем, безкоштовної електронної акредитацією, обов’язковою угодою з замовником. Все, що від постачальника потрібно це в строки виконана якісна робота. Так ось на етапі повішення своїх можливостей, ви можете приступати до закупівель за 223-Ф3, але для початку вивчіть можливі для себе закупівлі і визначте вигідні напрямки.

Розрахуйте рентабельність закупівлі

Головне правило усіх успішних підприємців: справа, якою ви займаєтеся повинно бути вигідним, а зусилля на його пошуки не повинно забирати у вас багато часу.