Які види друку існують.

1-28-2018

Які види друку існують.
Традиційною називають офсетний друк із застосуванням зволожуючого розчину для змочування пробільних елементів пластини. Сухий офсет – це технологія, при якій на пробільні елементи наноситься спеціальний силіконовий шар. Цей спосіб друку незручний тим, що витратні матеріали для нього мають високу вартість. Листовий офсет, як видно з назви, припускає використання паперу в листах. Крейдяний для листового офсету, як правило, продається в листах різних форматів, а офсетний папір для економії великі друкарні купують в рулонах, а потім розмотують і підрізають на потрібний для аркушевого друку формат. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі широкоформатная печать киев недорого.
Друк кольорових рекламних буклетів, каталогів, брошур на щільному папері середніми тиражами вигідна на листовому офсет. Рулонні машини друкують на папері з рулону. Також від аркушевого друку рулонна відрізняється шляхом проходження матеріалу через друковані секції, довгої приладкой, великою кількістю папери на приладку, довгої перенастроюванням з формату на формат.
Створення брошур і книг великими тиражами на більш дешевому папері (газетка, офсетний папір приблизно до 120 гр/м2) зручно і економічно на рулонній друкарській машині. Ще одна відмінна особливість рулонної машини – можливість приєднання в лінію іншого обладнання, наприклад для фальцювання і різання, це дуже зручно при створенні брошур і книг.