Які види друку існують.

3-20-2018

Які види друку існують.
Друкована продукція, як правило, представляє своєрідне обличчя фірми на ринку, з-за чого вона зобов’язана добре і гарно виглядати. На сьогоднішній день поліграфія дуже активно розвинена і постійно рухається вперед. Існує кілька різних способів друку. Офсетний друк – це виконання зображення в певну кількість етапів. Спочатку фарбу наносять на спеціальний друкований вал у вигляді циліндра зі світлочутливим шаром. Валик контактує з офсетним циліндром, що завдає зображення безпосередньо на папір. За допомогою даної технології можна отримувати дуже якісні зображення. Цей тип друку може використовуватися для створення продукції різних розмірів, наприклад, календарів, флаєрів, візиток та ін. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі sign-moskva.
Також офсетного може бути і друк етикеток. Вона зараз досить популярне на цьому ринку. Ця печатка є оптимальним варіантом для великого обсягу, що дозволяє перекрити всі витрати на спеціальну ультрафіолетову фарбу і налаштування обладнання. Трафаретний друк може використовуватися майже для будь-якої поліграфічної продукції, наприклад візиток і аж до білбордів великої площі. Друк може проводитися на металевій, скляній, керамічній, пластмасовій, тканинний та паперовій основі. Друк забезпечується трафаретом. Даний вид друку дає можливість наносити більший барвистий шар на відміну від офсетного друку, що в свою чергу дозволяє отримувати насичені і дуже яскраві зображення.
Можна також створювати рельєфні зображення, які відчуваються на дотик, при цьому без будь-якої додаткової обробки. Цей спосіб друку добре підійде для відносно невеликих обсягів, але також і для великих, тому що трафарет характеризується високим рівнем швидкості виробництва і зносостійкості. Тиснення являє собою ще один вид друку, при якому зображення наносяться за допомогою спеціальних кліше. Штамп виготовляється з металу або міцного пластику. Крім всього цього слід від штампа залишається на підкладці.