Які ігри будуть доступні за підпискою ps plus у вересні 2021 року [відео]

60

Компанія sony розкрила інформацію про те, які ігри будуть додані в сервіс підписки playstation plus у вересні 2021 року, і це напрочуд хороша лінійка. Минулого місяця компанія відхилилася від норми, включивши дві гри для ps4 і одну гру, доступну як для ps4, так і для ps5, на відміну від ексклюзивної гри для ps5. Однак цього місяця компанія повернулася до своєї звичайної лінійки з двох ps4-ігор для ps5. Всі ігри будуть доступні в ps plus з 7 вересня по 4 жовтня.

Що виходить для ps5

У вересні для ps5 безкоштовною стане гра overcooked: all you can eat . Це збірка всіх матеріалів з обох ігор overcooked, хаотичного і забавного кулінарного симулятора. Версія була ремастирована для нової консолі, так що графіку, хоч і цілком мультяшну, можна вважати поліпшеною.

Гравцям доступна як одиночна гра, так і кооперативне проходження. Передплатникам ps plus доступна тільки версія гри для ps5, так що власники консолей попереднього покоління залишилися за бортом.

Що виходить для ps4

Але переживати власникам ps4 точно нема про що. Перша з ігор для ps4-hitman 2 . Друга з трилогії ігор hitman, що вийшла відносно недавно, hitman 2 представляє екзотичні місця і розповідає історію агента 47, який намагається розкрити таємничого “тіньового клієнта”. У цій грі також з’явився кооперативний режим sniper assassin. Серед інших карт в hitman 2 представлені локації мумбаї, уіттлтон-крік і майамі.

Інша гра для ps4 – predator: hunting grounds , багатокористувацька гра цього місяця. У цій асиметричній pvp-грі команда з чотирьох гравців виступає в ролі вогневої групи людей проти одного гравця в ролі хижака. Людська команда повинна виконати різні завдання і ухилитися від хижака, в той час як хижак має в своєму розпорядженні безліч зброї, яку він може використовувати проти людей.

А що доступно вже зараз?

Всі серпневі ігри доступні передплатникам ps plus до 6 вересня включно. До них відносяться hunter’s arena legends , plants vs zombies: battle for neighborville і tennis world tour 2 . Якщо у вас є підписка ps plus і ви не додали ці ігри в свою медіатеку, саме час це зробити.