Як знайти слов’янську наречену.

2-19-2019

Як знайти слов’янську наречену.

Сватання – вже майже забутий старовинний звичай просити руки нареченої у її батьків. Раніше жодне весілля не обходилося без цього обряду, йому відводилося чи не найважливіше місце у всій організації весілля. На Русі для цього були певні дні, вважалося, що не варто йти просити руки дівчини в пісний день, в парні дні, 13 числа. Зараз можна вибрати зручний для всіх день, наприклад, вихідний. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі video femmes russes.
Незважаючи на те, що в нинішній час сватання – виключно символічна традиція, багато пар відроджують її, оскільки таке знайомство з нареченим точно не скоро забудуть. Сватання – пропозицію руки і серця від нареченого, звернене до батьків нареченої, буквально прохання її руки і батьківського благословення. Свати – представники нареченого, які приходять свататися до хати дівчини. Їх завдання було не тільки посвататися до обраної дівчини, але і довідатися про її сім’ю, придане, особисті якості. Іноді свати самі підбирали відповідну кандидатуру для свого підопічного.
Як свати роблять сватання з боку нареченого. Раніше вони відвідували з дарами рідний дім дівчини і просили у рідні дозволу на шлюб. І після згоди батьків, починалася підготовка до весілля. Необов’язково повинні бути присутніми сваха і сват. Після цього батьки нареченої приходять у дім нареченого знайомитися з родиною молодого людини. Раніше на Русі сватання приділялося багато уваги, цей аспект вважався найважливішим з усіх етапів укладання шлюбу.