Як жінка може зацікавити свого чоловіка.

8-1-2017

 

За моїм особистим досвідом і спостереженнями за іншими сім’ями чоловік практично завжди відображає поведінку, думки і почуття дружини, і це дуже логічно — як найближча людина, друга половина, яка краще, ніж хто б то не було може їй це показати.
На внутрішньому плані це означає, що якщо жінка сама себе недостатньо любить, не слід своїм бажанням і прагненням, живе тільки «заради чоловіка», «заради дітей», «заради сім’ї», то само собою, і отримує таке ж ставлення від чоловіка і дітей — недостатньо любові, допомоги, поваги — все, щоб створювати їй подальші умови бути жертвою. Якщо жінка не відчуває себе жінкою, а може, ніколи й не вміла нею бути, то й чоловік не буде бачити в ній жінку, і що ще гірше, може зустріти і закохатися в іншу. Також наш магазин препаратов для потенции допоможе відновити сексуальні відносини у Вашій сім`ї.
На зовнішньому плані все ще простіше. Якщо у вашій родині сварки і лайка звичайна справа, то подумайте, яку роль в цьому ви самі граєте. Адже коли-то ж ви вибрали цю людину, і він вів себе набагато краще, значить, це ви його зіпсували. Чи дозволяєте ви собі лаяти чоловіка, ображати, кричати на нього? Скажіть чесно, ну хоч коли-небудь, в запалі сварки було таке?
По собі я часто спостерігаю, що якщо я роздратована і розмовляю з чоловіком в нервовому стані, то він швидко починає мене відображати і теж починає говорити роздратовано, навіть не усвідомлюючи цього. А що ж відбувається протягом усього життя?
І навпаки, якщо у мене в душі спокій і гармонія, і в сім’ї все спокійно і добре. Одного разу я проводила цікавий експеримент, навчаючись на одному психологічному курсі та виконуючи завдання посміхатися 24 години в добу протягом тижня. Треба сказати, що мені не вдавалося посміхатися, не привівши свій настрій у відповідності з цим. Результати завдання – це окрема тема, але в рамках статті можу сказати наступне: чоловік знав, що це лише вправа, але тим не менше, кожен раз в процесі розмови він мимоволі усміхався мені у відповідь, і це було так здорово!