Як завантажити відео 📽 з facebook?

44

Популярні сайти часто максимально ускладнюють скачування відеороликів з них, оскільки не хочуть втрачати дохід від відвідувачів і стикатися з порушенням авторських прав. Замість цього вони дозволяють отримувати прямі посилання або розміщувати відео у вашій стрічці, продовжуючи отримувати дохід від реклами при показі. Якщо ви хочете завантажити собі на комп’ютер відеоролик з соціальної мережі facebook, при великому бажанні це можна зробити.

Якщо у вас вже є програмне забезпечення для скачування відеороликів з youtube, на зразок програми 4k video downloader, можна спробувати скористатися нею. Більшість програм, що дозволяють завантажувати з youtube, vimeo і т.д., вміють завантажувати і по посиланнях facebook. Однак, для початку можна вибрати метод простіше.

Завантаження на комп’ютер

Facebook видає посилання “зберегти відео” в меню під ярликом з три крапки поруч з відеороликом. Посилання призначається не для збереження на комп’ютер. Відео зберігається у вашому обліковому записі facebook у розділі “збережені відео”. Так можна створювати колекції відеороликів для перегляду. Якщо власник видалить відео, ви більше не зможете дивитися його.

Можна витратити трохи часу, щоб зберігати відеоролики з facebook до себе на комп’ютер. Для початку в браузері потрібно натиснути на меню з трьома точками близько відео і вибрати команду “копіювати посилання” .

Якщо відео позначено як приватне, така опція відсутня.

Вставте посилання в нову вкладку браузера і скорочена посилання https://fb.watch / перетвориться на довгу https://www.facebook.com/watch/. В адресному рядку поміняйте www на mbasic .

Це змушує браузер завантажити мобільну версію зазначеної сторінки. Натисніть правою кнопкою миші на відео і виберіть опцію “відкрити посилання в новій вкладці” . На цій відкритій вкладці ви побачите саме відео. Знову натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть команду “зберегти відео як” для збереження на комп’ютер.

Збільшення дозволу

Недолік раніше описаного методу полягає в тому, що скачується відео невисокого дозволу.

Щоб усунути цей недолік, можна використовувати сайт fdown.net.

Вставте посилання з facebook, яке ви отримали за допомогою команди “копіювати посилання” в меню відеоролика. Сайт проаналізує вміст відеоролика і дасть посилання на скачування в нормальній якості або в якості hd. Саме в нормальній якості відео скачується за допомогою першого методу. Середній трейлер фільму в нормальній якості важить 4,7 мб, в hd 28 мб.

Якщо у вас браузер chrome і ви часто користуєтеся fdown.net, можна завантажити розширення під назвою video downloader plus. Воно поміщає кнопку скачування прямо в відео, якщо ролик взагалі можна завантажити. Це одне з існуючих розширень для скачування відео з facebook.

Можна спробувати інші і подивитися, яке сподобається вам більше.

Якщо ви знайшли на facebook відео, яке не виходить завантажити, спробуйте fdown.net/private-downloader.php. Якщо не вийде, спробуйте записати екран при відтворенні відео.

Завантаження на мобільних пристроях

Fdown.net працює на мобільних пристроях під управлінням android і ios. При цьому сервіс не може працювати в браузері safari на ios. Також можуть виникнути проблеми і в браузері chrome. Рекомендується користуватися мобільним браузером firefox. Він може не працювати з приватними відеороликами, але зрозуміти це можна тільки при виконанні останнього кроку.

Виберіть відео на facebook в будь-якому браузері і натисніть кнопку “поділитися”. На екрані «поділитися» шукайте опцію «копіювати посилання». Відкрийте firefox, перейдіть на fdown.net, вставте посилання і натисніть “завантажити”. Ви знову побачите варіанти скачування в нормальній якості і hd. Натисніть і утримуйте палець на потрібному варіанті і отримаєте посилання на скачування, а потім підтвердження «завантажити зараз».

Відео опиниться в розділі “завантаження” браузера firefox. Його можна відкрити в гамбургер-меню в правому верхньому куті браузера, натиснувши на ярлик з трьома горизонтальними смугами. Ви можете натиснути на посилання у відео, яке виглядає як довгий рядок цифр.