Як забрати посилку з Китаю.

5-16-2018

Як забрати посилку з Китаю.
З 14 квітня вступлять в силу нові правила про посилки із зарубіжних інтернет-магазинів. Якщо пам’ятаєте, тепер максимальна сума замовлення складе не більш як 22 євро, а вага – не більше 10 кг. І ось кілька важливих питань, відповіді на які вам варто знати. З 14 квітня вступлять в силу нові правила про посилки із зарубіжних інтернет-магазинів. Якщо пам’ятаєте, тепер максимальна сума замовлення складе не більш як 22 євро, а вага – не більше 10 кг. І ось кілька важливих питань, відповіді на які вам варто знати. Портал ТUT.BY провів пряму лінію з фахівцями Державного митного комітету про нові ліміти на посилки з-за кордону. Зробили для вас конспект матеріалу в питаннях і відповідях. Ліміт 22 євро і 10 кг відображає сумарну величину. Тобто в місяць ви можете замовити хоч сотню посилок, якщо укладаєтеся в ці ліміти. Якщо ні – платите мито. Це часто зовсім різні терміни. На пошті можна отримати посилки, замовлені в різний період, одночасно – також не можна укластися в ліміт, хоча посилки окремо правил не порушували. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі китайский самсунг ноут 8.
Митні органи вважають днем Х дату реєстрації вашої посилки на складі тимчасового зберігання. Посилки туди потрапляють протягом 3 годин після їх пред’явлення митному органу. Так, буде, якщо митна вартість пересилаються товарів перевищує встановлені норми безмитного ввезення в 22 євро. Облік ведеться за календарний місяць. Якщо на початку квітня ви встигли вичерпати ліміт, то всі наступні посилки за місяць будуть обкладатися митом. А ось вам приклад. У нас є три посилки: 22 євро, 5 євро і 1 євро, які прийшли в один місяць. Припустимо, що загальна вага трьох посилок до 10 кг. З першою посилкою все в порядку, а ось дві інші вже перевищують ліміт. Якихось окремих норм по пересилці подарунків у новому указі №40 не встановлено. Тобто всі правила будуть точно такими ж, як і для будь-якої іншої посилки. Так, якщо ліміти будуть перевищені. У митних органів є актів Всесвітнього поштового союзу, – з їх допомогою оцінюють вартість будь-яких товарів.
Крім того, митні органи можуть самостійно оцінювати товари на підставі цінової інформації, яка в них є, або за допомогою каталогів іноземних фірм. Скажімо, місяць тому ви купили товар на розпродажі, а тепер ціна на сайті вже виросла. Митні органи заспокоюють: ви можете доводити достовірність відомостей про відправлення. Довести, що покупка була дешевше, можна, показавши договір, специфікація, рахунок-фактуру, товарний чек або квитанцію про оплату. Таке часто трапляється, особливо з китайськими інтернет-магазинами. Іноді вартість товару завищують у декларації. Якщо ви не згодні з зазначеної на посилці сумою, ви можете не отримувати її і сказати на пошті, що хочете повернути її в місце міжнародного поштового обміну. В тому числі і неповнолітні діти. В якості адресата завжди вказується тільки одна фізична або юридична особа. Митні платежі потрібно оплачувати на пошті, де вам видадуть посилку. Тоді мито не доведеться платити повторно.