Як забрати посилку з Китаю.

10-19-2018

Як забрати посилку з Китаю.

Відправка «ePaсket» – це пакети масою до 2 кг Замовляючи товар у продавців китайських інтернет – магазинів, покупцеві необхідно обов’язково вказати, що товар слід доставити саме з допомогою «ePaсket». Послуга включає в себе кур’єрську доставку товару замовнику. Потрібно уважно написати адресу на англійській мові, на який буде доставлятися посилка. Так само обов’язково вказати номер мобільного телефону одержувача. Дуже часто дрібні і легкі товари, замовлені на Алиэкспресс, відправляються продавцями поштою Малайзії та ін. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить шины в алматы.
Особливим попитом користується послуга доставки з – за кордону згрупованих поштових відправлень . В межах одного міста доставка здійснюється в той же день. Між обласними центрами – за 1 – 2 дні. Відправник може адресувати відправлення як у одержувача, так і на адресу будь-якого відділення поштового зв’язку. Ця послуга буде цікава покупцям Алі. Експрес, хто робить спільні покупки. Звідки мені її забрати і куди вона взагалі прийшла.
А та вирішила ,що їй все можна, і тримала гроші 5 днів. Може хтось прояснить ситуацію : прийшли бандеролі з Китаю. Подзвонила – начальник відділення сказала, що принесуть. Мені ніхто не пояснив, де це написано. Поясніть, будь – ласка, логістику Ужгород – Мукачево. Дякую за відповідь. Посилки губляться, ну або працівники пошти залишають їх собі. Був недавно випадок дзвонить мені жінка і каже що ненавмисно забрала мою посилку і хоче мені повернути.